2726

هی مجبورم بریزم دور....چون گرمه و همش گرما زدست فقط آب میخوره که اصن غذا نمی خوره دیگه عصرم میاد فقط هی آب و شربت و خاکشیر هی الکی شام درست می کنم....هی بریزم دور....لاغری بشه بدم‌میاد....شما اینجورین؟ راهکار ندارین؟

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وا کمتر درست کن😕 مگه یخچال ندارید بقیشو بزار توی یخچال برای وعده بع

وعده ی بعدی نمیخوره

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن

شوهرمنم همینه البته ناهار نمیخوره فقط شام اونم کم😐

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
غذاهای خنک درست کن بخوره اینجور که خیلی ضعیف میشه

مث چی الویه میخوره....سالاد ماکارانی نمیخوره

غدا کمتر درست کن.

و غذاهایی سرد بیشتر درست کن. مثل آبدوغ خیار و سالاد الویه و ساندویچ سرد و...‌

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

بهشون بگید معده خالی و کار کردن بدترین ضربه رو میزنه خدایی ناکرده

مث من رفلاکس شدید و ورم معده

بزورم شده دو لقمه بخورن

ازشون بپرس چی میلش میکشه براش بپز

چه آدمای عجیبی 😐

چرا

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

منم ناهار میدم شوهرم ببره خراب و دست نخورده پس میاره میریزم دور 😭😭😭 حالا براش کم میزارم ولی وقتی میاد خونه بهش شربت ابلیمو میدم و حالش میاد سرجاش بعد اب هندوانه و بعد شام و اخر شبم باز هندوانه 

هر کی با ما مشکل داره 🙋 مشکل گشا ابلفضل 😂🤣
2706