2737
2734
عنوان

دخمل مجردا بدویین اینجا شب عیدی براتون عیدی اوردم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 74 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@bita201 @دخترپاییز۶۹

ای جونم قربونت برم من عزیزم

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
@هوت     @آوا۷۰۷۰     @دخترپاییز۶۹    

مرسی عزیزم ، مهربون

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
اره گلی۲طرفس خودمون کشتیم منتها بد میاریم چقدر شما مهربونی خدا به اندازه دل مهربونت ارزوهات بهت بد ...

پس مطمعن باش ک میرسی... قربونت مهربونی از خودت...ممنون انشالله جفتمون ب زودی ب خواستمون میرسیم

خدایا خیلـــــی خسته ام....بغلــــم کن...😔
2740
پس مطمعن باش ک میرسی... قربونت مهربونی از خودت...ممنون انشالله جفتمون ب زودی ب خواستمون میرسیم

قشنگم من ی راهی بلدم که بخدا تا بحال به چند نفر گفتم از ته دلشون انجام دادن و باردار شدن فقط باید ایمانت قوی باش و ارامش داشته باشی😍😍😍

نماز کن فیکون حضرت عباس بخون محال دست رد به سینت برنه ها ببین گلی ارباب باب الحوائج قسمش بده به با ...

ممنون گلم میزنم نت میخونم.... انشالله دعا میکنم زودتری بیای خبر ازدواجت با عشقت بذی

ممنون گلم میزنم نت میخونم.... انشالله دعا میکنم زودتری بیای خبر ازدواجت با عشقت بذی

فدای تو بشم مهربونم ولی ترو خدا انشاالله باردار شدی حتما خبرش بهم بده

گلم اصلا خواستی درخواست دوستی بده گمت نکنم

بخدا از ته دلت بخوای همه چیز حل میشه

یهو دیشب سر نماز صبح به دلم افتاد ک اخ چرا این نماز بشما نگفتم

حتما دلیلی داشته خدا بدلم انداخته تو با التماس از خدا و ارباب بخواه ببین چقدر زود حل میشه❤❤❤❤❤❤

فدای تو بشم مهربونم ولی ترو خدا انشاالله باردار شدی حتما خبرش بهم بده گلم اصلا خواستی درخواست دوستی ...

چشم عزیز دلم آره اربابمون مهربونه کار دوتامونو راه میندازه انشالله ک تا محرم یا بعدش خبرای خوش میاد همش