2726

دوست جونی ها سلام

عیدتون مبارک ❤❤❤

امشب تولد امام هادی ع 

ایشون به امام ازدواج معروف هستن

چون تنها امامی هستن که برا پسر بزرگوارشون به خواستگاری دختر پپادشاه رم(نرجس خاتون)رفتن

شنیدم حوائج ازدواج خیلی زود براورده میکنن

لطفا بهشون متوسل بشید و دعا کنید تا خوشبخت بشید

اگه تونستید برا منم ی صلوات بفرستید که به عشقم برسم منم دعاتون میکنم😘😘😘

قربون امام هادی نمیدونستم اینو 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خدا عاقبتتو بهخیررکنه همین

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

امیدوارم همه ی دخترا خوشبخت بشن ♥️😍 اما عجله نکنید 

به وقتش قشنگ تره ❤

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

عزیزم برات دعا میکنم که یه مرد با اخلاق و زن دوست نصیبت بشه ک.خوشبخت بشی... و همیشه شاد باشی.... تو ام برام دعا کن ک تا شهریور بی بی چکم مثبت شه عجولم.صبرم کمه

خدایا خیلـــــی خسته ام....بغلــــم کن...😔
عزیزم برات دعا میکنم که یه مرد با اخلاق و زن دوست نصیبت بشه ک.خوشبخت بشی... و همیشه شاد باشی.... تو ...

الهی امین حتما گلی بخدا نماز شب بخونم حتما دعات میکنم

ممنونم بابت دعای قشنگت😍😍

کاشکی منم ازدواجم جورشه😥

سلامتی امام زمانمون 🌷کاری نکنیم آقامون دلش بگیره🌷سلامتی خانوادم🌷برای خوشبختیم دعا کنید🌷حضرت محمد(ص):هیچ‌چیز نزدخدا محبوبترودوست داشتنی تر ازجوان توبه کارنیست🌷
الهی امین حتما گلی بخدا نماز شب بخونم حتما دعات میکنم ممنونم بابت دعای قشنگت😍😍

ممنون.... همیشه چیزی ک ب دلم بیوفتع میشع.... دلم.روشنه که ب زودی ازدواج.میکنی.و.خیلی خوشبخت میشی....

خدایا خیلـــــی خسته ام....بغلــــم کن...😔
2706