2733
2734
عنوان

دوس دارم ازدست خونواده شوهرسرموبکوبم تودیوار☹

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 18 پست

ببین دختر با حرص خوردن تو داری ب خودت زخم میزنی این یعنی بازم اونا ب هدفشون رسیدن.بیا و همشونو ب چپت بگیر.خودت با خانوادت جشن بگیر استوری کن.ی روز خوب با مامان بزرگ...و فلان.تو الان باید انارو حرص بدی ن ک اونا تورو.بعدشم خوبی زیاد کارما داره.زیادی خوب نباش.تحویل نگیر.توجه نکن مثل خودشون باش.احترام بزار و تحویل نگیر پیش شوهرت بدگویی نکن اما محلشون نده.ازین ب بعد هم خاستن بیان بگو کرونا هس.بچه ام دل درد داره.بعدا بیایین و تمام

دل من سایه ی لطف تو می خواست،مگرن سایه ی دیوار بسیـــــــار 

عزیزم سعی کن بی اهمیت باشی اینقدر حرص نخور فردا که ناراحتی اعصاب هزار تا مرض گرفتی میفهمی چقدر اشتباه کردی حرص خوردی

بالاخره همه مشکلات دارن نباید اینقدر همه چیز برای خودت بزرگ کنی یه خورده بی خیال باش 

من اینطوریم حتی به شوهرم گله نمیکنم خیلی هم موفق بودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین دختر با حرص خوردن تو داری ب خودت زخم میزنی این یعنی بازم اونا ب هدفشون رسیدن.بیا و همشونو ب چپت ...

اوناده تاحرف میذارن روش تحویل میدن نشناختی اینارو.ازدست اوناعه که حتی جرات یه استوری گذاشتنم ندارم یه استوری گذاشتم بخودشون گرفتن یه مکافاتی شداونسرش ناپیدا بااینکه میدونستن همچین زبونی نداشتم

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
عزیزم سعی کن بی اهمیت باشی اینقدر حرص نخور فردا که ناراحتی اعصاب هزار تا مرض گرفتی میفهمی چقدر اشتبا ...

دست خودم نیس مگه ادم میتونه نسبت به بعضی رفتارابی عکس العمل باشه

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
2728