2733
2739
عنوان

بی بی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 55 پست
عزیزم شما اون ماهی که باردار بودیو علائمتون چی بود ؟

من سر درد بودم و سرگیجه داشتم اما هردو کم

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
من سر درد بودم و سرگیجه داشتم اما هردو کم

درد و حساسیت سینه نداشتید؟

من ۶ ساله منتظرم دعا کن این ماه معجزه خدا شامل حالم شده باشه منم مامان شده باشم🥺

برای باردار شدنم‌ صلوات بفرست🙏🏻❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درد و حساسیت سینه نداشتید؟ من ۶ ساله منتظرم دعا کن این ماه معجزه خدا شامل حالم شده باشه منم مامان ش ...

نه علائم خاص دیگه ای نداشتم عزیزم 

چشم عزیزم ان شاالله که هستی به حق علی اصغر، 

مشکل از کدومتونه عزیزم

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
نه علائم خاص دیگه ای نداشتم عزیزم  چشم عزیزم ان شاالله که هستی به حق علی اصغر،  مشکل ...

انسالله خدا از دهنت بشنوه

همسرم ضعیفه

من حتی سه سال پیشم  آی وی اف هم کردم‌ نشد🥺

باید معجزه شه طبیعی حامله شم

هیچ علائمی هم از بارداری ندارم هیچیییی که لااقل دل خوش کنم😔

برای باردار شدنم‌ صلوات بفرست🙏🏻❤
2742
انسالله خدا از دهنت بشنوه همسرم ضعیفه من حتی سه سال پیشم  آی وی اف هم کردم‌ نشد🥺 باید معجزه ...

ان شاالله که خیره 

و خدا هرچی برات صلاحه همونو انجام بده عزیزم 

سلام عزیزم شما به همسرت عرق کاسنی دادی نتیجه گرفتی؟ کوچولوت خوبه؟ منم همسرم ضعیف شش سال منتظرم

سلام عزیزم 

اره عرق کاسنی هرصبح ناشتا یه استکان میخورد 

خرنوب هر شب قبل از خواب یک لیوان ، صبح هم یک لیوان که واسه حرکت معجزه میکنه 

درکنارش داروی دکتر هم می‌خورد 

استرس رو ازخودش دور کنه که عامل تمام بدبختیامونه 

پسرم خوبه خداروشکرررر دست بوسه 

در کنار همه ی اینها متوسل شو به حضرت معصومه واسطه میشه بین شما و خدا ، مطمئن باش بی جواب نمیمونی 

ان شاالله سال دیگه نی نی ت تو بغلته این موقع

سلام عزیزم شما به همسرت عرق کاسنی دادی نتیجه گرفتی؟ کوچولوت خوبه؟ منم همسرم ضعیف شش سال منتظرم

همه ی اینها رو به مدت چهل روز مداوم خورد 

راستی سیاه دونه و عسل هم می‌خورد 

دیگه طب سنتی گفته بود که گرمی جات بخوره همش ، ما حتی برنجمونم برنج خوزستان می‌خوردیم که طبعش گرمه 

2740

ماهم برنجمون برنج خوزستان همیشه هم گرمی میخوریم کلی هم همسرم دارو خورده امپول زده نتیجه نگرفتیم حالا بهش عرق کاسنی میدم تا حالا امتحان نکردم خرنوب رو ولی خورده یه کوچولو تغییر کرد

کوچولوت رو از طرف من ببوس خدا حفظش کنه برات❤️❤️❤️

ماهم برنجمون برنج خوزستان همیشه هم گرمی میخوریم کلی هم همسرم دارو خورده امپول زده نتیجه نگرفتیم حالا ...

عرق کاسنی روی تعداد خیلی اثر میذاره 

خرنوب هم روی حرکت معجزه میکنه 

فقط مداوم بخورن 

ان شاءالله نتیجه میگیرین عزیزم 

ممنونم گلم ان شاالله روزی شما