2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دو یه جنسیت دارن؟
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
چقدر دیروز اتفاق افتاده.من با نگار رفته بودم پارکینگ دلش نمیخواست بیاد بالا به زور دستشو گرفتم بردم تو اانسور.بعد از یک ربع اومد تو اشپزخونه گریه کردن همش دستشو نشون میداد میگفت اوفففف.دلم کباب شد.دستشو پیروکسیکام زدم و بستم.بردم خوابوندم یه دل سیر گره کردم.اما خدا را شکر صبح خوب شده بود.اینو گفتم بدونی مامان مهربون ممکنه برا بچه ها هزار تا اتفاق بیفته .پس غصه نخور.تا بیاد بزرگ بشه هزار تا مشکل داری.تازه دختر من هفته پیش رفته اتو داغ رو میز گذاشته بودم دست نزنه رفته رو صنذلی دست زده.کلی گریه کرد.اما خدا را شکر چیزیش نشد.اخه اتو خاموش بود و داشت سرد میشد.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      
2742
سلام سانازی. خوبی؟گل پسرها خوبن؟نگران نباش هیچی نشده.تو که از قصد نزدی کاره میشه. یادتون هستم.من تو یه دونه اش موندم با غریبی خیلی سخته. تو که دوتاش رو داری. ... خدا حفظشون کنه.ببوسشون
فگوش کوچولوی مامان عاشقتم
من بزای اینکه سر دختر ۱۰ ماهه ام به این و اون ور نخور دورتا دور خونمون رو پشتی گذاشتم و همه جا پتو پهن کردم که خدایی نکرده سرش به این ور و اون ور نخوره یا با کله عقب نیافته باید همه جارو ایمن کرد
خدایا شکرت راضیم به رضای تو...
Lilypie Maternity tickers
2738
سلام پرنیا جون قربونت برم عزیزم, شما هم نی نی گلتو ببوس فرشته مهربون بالشت میزارم اما وروجک اینقدر تکون تکون میخوره بالشتو کنار میزنه, خب من فقط یه اطاقو پتو پهن کردم میزارم هم نجا اکثرا, اخه نمیتونم کل خونه رو پتو پهن کنم و پشتی بزارم دعاکنید بچم چیزیش نشده باشه, دیشب تاصبح از غصه نخچابیدم اینقدر حساسم بچه هارو حتی دست پرستارشون نمیدم باسختی خودم تنهایی نگه میدارم اینطوری میشه خیلی ناراحت میشم
وقتی خدا هست هیچ دلیلی برای ناامیدی نیست. پسرای عزیزم 92/10/26 اومدن توو بغلم. خدایا شکرت