2733
2739
عنوان

به غیراز وظایف همسری چه کارای اضافی برای شوهراتون انجام میدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 53 پست
با اینکه دونا بچه دارم ولی تمرکزم همش رو شوهرمه 

نمیگم بده ولی شدی شبیه یه مامان ،نکن اینکارو عزیزم یه کم ناز وادا داشته باش البته الان دیرشده ولی ذره ذره ونامحسوس رویه تو عوض کن، من تا وقتی عقد بودیم خیلی آویزون و وابسته شوهرم بودم واصلا ازم فرار میکرد این آخریا ،از وقتی تیپ میزنم و برای خودم ارزش قائلم و ازش یه خورده فاصله گرفتم اون دنبال منه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش مادری نمیکنم  یعنی چطوری مادری میکنن؟

دقیفا کارای که گفتین عزیزم، خیلی بهش میرسین مثل یه مادر، ولی شما مامانش نیستین شما ملکه وشریک زندگیشین ، بخدا دلم میسوزه یه زن اینقد باگذشت وخوب آخرش قدر ندونن وبا یه حرف دل زن رو بشکنن

خیلی عاشق همیم ولی اون خیالش راحته درگیر نیست  ولی من احساس میکنم بهش زیادی وابسته ام  ا ...

عزیزم نمیگم خدای نکرده دلسرد کنین شوهرتونو ،ولی یه کم از وابستگیتون کم کنین بهش، اصلا نمی‌دونم این چه قانونیه ولی خیلی که سمت کسی بری ازت فرار میکنه

2731
عزیزم نمیگم خدای نکرده دلسرد کنین شوهرتونو ،ولی یه کم از وابستگیتون کم کنین بهش، اصلا نمی‌دونم این چ ...

ممنون عزیزم خوب منم سوالم همینه چیکار کنم ؟

چون اونم برام خیلی کارا میکنه هوامو داره بهم اهمیت میده نگرانمه همیشه خیلی کارا ، اما فرقش با من اینه که من لذت میبرم اما اون گاهی دوست نداره یا حس میکنم خیالش راحته عاشقشم 

ممنون عزیزم خوب منم سوالم همینه چیکار کنم ؟ چون اونم برام خیلی کارا میکنه هوامو داره بهم اهمیت میده ...

خب اگه همسرتون متقابل جبران می‌کنه که واقعا لیاقت توجهتونو داره ،شوهرمن با همسرشما زمین تا آسمون فرق می‌کنه که اینطورم باهاش چون آدم بی انصاف وبی عاطفه آیه ومنم سرد شدم باهاش میبینم بهتره باهام ،حالا همسرشما شاید گاهی وقتا به تنهایی نیاز داره دوس داره رهاش کنین تو این موقعیت‌ها کمتر دوروبرشون برین بزارین راحت باشن ،آدما همه گاهی اوقات اینطور میشن، همسرشم ا واقعا مرد خوبیه 

خب اگه همسرتون متقابل جبران می‌کنه که واقعا لیاقت توجهتونو داره ،شوهرمن با همسرشما زمین تا آسمون فرق ...

بله عزیزم از هرلحاظ خوبن و به روش خودش محبت میکنه مشکل من اینه که نمیتونم خودمو براش بگیرم بلد نیستم 🥴

2740
عزیزم نمیگم خدای نکرده دلسرد کنین شوهرتونو ،ولی یه کم از وابستگیتون کم کنین بهش، اصلا نمی‌دونم این چ ...

دوست عزیز میشه گزارش بزنید تاپیک منحل شه نمیخوام بمونه