2737
2734
عنوان

باز شدن بخیه زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 3126 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدافعان زایمان طبیعی الان پرچم به دست میان   

الان می گن کی گفته اصلا زایمان طبیعی بخیه نمی خواد که 😐😐😐😐

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
چیکار کرد باز بخیه زد ؟ 

من دوستم می‌گفت یکی دو روز بعد زایمان رفتم دستشویی ،،یهویی خواستم بشینم دیدم تمامش باز شد !

می‌گفت دیگه به دکتر هم نگفتم 

همین چندوقت پیش عمل زیبایی کرد ،،،،

2731
من دوستم می‌گفت یکی دو روز بعد زایمان رفتم دستشویی ،،یهویی خواستم بشینم دیدم تمامش باز شد ! می‌گ ...

اصلا ارزش نداره این همه درد بکشی باآخرشم جراحی زیبایی کنی خب همون اول سزارین راحت و بی درد سر

خب سزارین که بخیش بیشتره.ایشالاخوب میشی زودتر

بخیه اش بیشتره و با اینکه هفت لایه شکم رو بریده ان، ولی خداشاهده درد و اذیت بخیه و پارگی زایمان طبیعی رو نداره

نه سوزشی ،،نه دردی ،،،،نه عفونتی ،،،نه بازشدنی 

همون یکی دو روز عمل یه مقدار تا بلند میشی درد میکنه

اصلا ارزش نداره این همه درد بکشی باآخرشم جراحی زیبایی کنی خب همون اول سزارین راحت و بی درد سر

دیگه نمی‌دونم چرا نکرده بود 

تازه این عمل زیبایی هم دکتر بهش گفته بود ،،میگفت هوا می‌کشیده و نمی‌دونم چی میشده دکتر گفته باید عمل کنی

بخیه اش بیشتره و با اینکه هفت لایه شکم رو بریده ان، ولی خداشاهده درد و اذیت بخیه و پارگی زایمان طبیع ...

نمیدونم ولی سزارین وحشتناکه تصورش برام.😣

SNS😜شهرکرد💖  آدما کلاً دودسته ان*یا زرنگن یا ساده*ساده ها واسه زرنگا*سوژه ی سواستفاده🤷‍♀️
2738
منم گول همین حرفارو خوردم الان بواسیرمم زده بیرون 

اره عزیزم 

واقعا گول

طرف خودش به فنا رفته بقیه رم می خوا به فنا بده

هی میگن هفت لایه تو سزارین پاره میشه 

این هفت لایه کجا 

اون هزار لایه بخیه کجا

اخرشم جوش نمی خوره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
منم گول همین حرفارو خوردم الان بواسیرمم زده بیرون 

ببخشین یک سوال هفته چند بودی زایمان کردی ؟ دردش یهو شروع شد ؟ 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
۳۹ هفته نه اصلا درد نداشتم رفتم معاینه بسم کفتن برو بخواب وقت زایمانته

منم الان ۳۸ تمام هستم هیچ علائمی ندارم پس آخرش منم با امپول فشار زایمان میکنم 🤕

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
منم الان ۳۸ تمام هستم هیچ علائمی ندارم پس آخرش منم با امپول فشار زایمان میکنم 🤕

نه‌ممکنه تا اون هفته دردت بگیره من حرکتای بچه ام کم شده بود نوار قلبش نوسان داشت واسه همین بهم گفتن باید زایمان کنی 

2706