2733
2734
عنوان

خانمایی که دو سزارین با فاصله کم داشتید میایید

| مشاهده متن کامل بحث + 1531 بازدید | 90 پست
چ جالب منم این سردرد وجشتناک رو داشتم . ان شاالله سر زایمان بعدی دیگه نگیریم

انشالاه بسلامتی فارغ بشی و همیشه شاد و سلامت باشین

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکسال و‌نیم بعد باردار شدم اصلا مشکلی نداشتم سزارین دومم راحتتر بود کمتر اذیت شدم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
انشالاه بسلامتی فارغ بشی و همیشه شاد و سلامت باشین

عشقم باردار نیستم میخواستم دونی رو زود بیارم ولی فعلا با توجه به تجربه دوستان که از تک تکتون ممنونم که راهنماییم کردید دست نگه میدارم

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
2731
یکسال و‌نیم بعد باردار شدم اصلا مشکلی نداشتم سزارین دومم راحتتر بود کمتر اذیت شدم 

خدا کنه برای همه همینطور باشه واقعا. بظرم بستگی به دکتر اهم داره؟ درسته!

خدایا شکرت بابت همه نعمت هایی دادی . بنظرم هیچ کدوم از نعمت های خدا کوچیک نیستن فقط کافیه به نبودن همون نعمتی که فکر میکنیم کوچیکه بیشتر فکر کنیم
عشقم باردار نیستم میخواستم دونی رو زود بیارم ولی فعلا با توجه به تجربه دوستان که از تک تکتون ممنونم ...

آهان اگه قصد بارداری داری حتما به بدن خودت برس با بچه اولت در حد درکش حرف بزن و انشالله یه نی نی سالم تو دلت رشد کنه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
خدا کنه برای همه همینطور باشه واقعا. بظرم بستگی به دکتر اهم داره؟ درسته!

اره من متاسفانه زایمان اول  اورژانسی سزارین شدم  بچمو هم اصلا بهم ندادن بیمار بود و از دنیا رفت خیلی اذیت شدم وترس از جای بخیه هم داشتم نمیتونستم از تخت بیام پایین وحشتناک بود تا چند هفته دولا راه میرفتم ولی دومی رو پمپ درد گرفتم با برنامه ریزی رفتم ترس از جای بخیه هام نداشتم خیلی راحت خودم از تخت اومدم پایین خیلی خوب بود و راحت 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
آهان اگه قصد بارداری داری حتما به بدن خودت برس با بچه اولت در حد درکش حرف بزن و انشالله یه نی نی سال ...

فداتشم عزیزم ، ممنونم چشم

2740
بنظرم بهتره حداقل یک ماه استراحت کنی من خودم بعد دوهفته هنوز راست نمتونستم راه برم البته بچه سوم بود ...

چشم 

ممنونم عزيزم❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اشکال نداره اول سلامتی مادر مهمه تا بتونه از بچه اش مراقبت کنه  انشالاه امروز از دیروز حالت به ...

سلامت باشي گلم مررسي انشالله❤️

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بچه که بیاد آدم خیلی سرش شلوغ میشه امیدوارم بتونی مدیریت کنی من بچه اولیم بی حسی بودم تا یکسال کمر ...

خودم ميخوام سزارين بشم

براي بيهوشي هم گفت بخاطر كرونا ديگه بيهوش نميكنن فقط بي حسي

امپول بي حسي درد داره؟؟؟

خودم ميخوام سزارين بشم براي بيهوشي هم گفت بخاطر كرونا ديگه بيهوش نميكنن فقط بي حسي امپول بي حسي در ...

نه ولی من با تصور بیهوشی رفتم اتاق عمل وقتی دکتر بیهوشی توضیح داد خیلی ترسیدم بعدم احساس خفگی بهم دست داد موقع کارش دستمو از دستش محکم کشیدم بیرون و سرم تو دستم بیرون اومد یادمه خون از دستم پاشید وبیهوش شدم سال 91 بود همینا تو ذهنم مونده 

ولی بیهوشی خیلی راحت، داشت سوال می‌پرسید ازم که چیزی نفهمیدم

دختر خالم هفته پیش زایمان در آب انجام داد راضی بود

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
نه ولی من با تصور بیهوشی رفتم اتاق عمل وقتی دکتر بیهوشی توضیح داد خیلی ترسیدم بعدم احساس خفگی بهم دس ...

به كمر امپول ميزنن براي بي حسي يا دست؟

من از بي حسي ميترسم ولي چاره اي نيستش😣

بعد زايمان و رفتن درد بي حسي خيلي درد داشتي؟

به كمر امپول ميزنن براي بي حسي يا دست؟ من از بي حسي ميترسم ولي چاره اي نيستش😣 بعد زايمان و رفتن د ...

تو مهره ی کمر میزنن یکی میگیره شونه هاتو که تکون نخوری دکتر تزریق میکنه نگران نباش من چون اطلاعی در موردش نداشتم برام ترسناک بود مگرنه تزریق‌ درد نداشت 

بعد زایمان اولش خوب بودم ولی دوماه بعدش اسباب کشی داشتیم وقتی رفتیم خونه جدید هم مادر هم مادرشوهرم تو چیدن کمک کردن ولی خودمم وقتی تنها میشدم ظرف جابجا میکردم بعد همون نقطه تو کمرم درد می‌گرفت ولی بعد تقریبا یک سال خوب شدم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
به كمر امپول ميزنن براي بي حسي يا دست؟ من از بي حسي ميترسم ولي چاره اي نيستش😣 بعد زايمان و رفتن د ...

شاید دکتر بیهوشی من کم تجربه بوده آخه جوون هم بود ممکنه کمر درد اینا اصلا برات پیش نیاد تو تاپیکها دیدم همیشه گروهی میگن کمر درد داشتن گروهی هم میگن اصلاااا یه ذره هم درد نداشتن 

در مورد سردرد بعد زایمان هم بچه ها میگفتن که اصلا سرتون رو تکون ندید تا سردرد نشید 

بعد زایمان خیلی خوب استراحت کن و گاهی راه برو تو بیمارستان خرما حتما ببر روز اول بهت غذا نمیدن ولی خرما همراهت باشه ضعف نمیکنی

بعدم که مرخص شدی خیلی باید بهت رسیدگی کنن حتما صبح ها گوشت تو شیشه بکنن وقتی بیدار شدی سر بکشی موقع خواب هم خوبه

عرق بیدمشک خیلی آرامش بخشه حتما تو خونه داشته باش قلبتو آروم میکنه

2706