2737
2734
عنوان

سونو واژینال حین کورتاژ/تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 25 پست
معمولا دهتا متیل میدن.چرا سی تا!  ال دی هم یک بسته کامل که بعدش منتظر پریود میشن🤔

ال دی مگه جلوی خونریزی رو نمیگیره؟ خانمها میخورن پریود نشن بعد متیل القا خونریزی میکنه. این دو تا عکس هن هستن. بلاخره تکلیف چیه؟

از مرداد ۱۴۰۲ تحت نظر دکتر پیام عزیززاده رژیم لاغری مو شروع کردم. وزن اولیه ۸۳ کیلو. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی امضاتو خوندم چرا کورتاژ کردی 

قلب بچه توی ۹ هفته وایساده بود. جواب پاتولوژی هم چیزی ننوشته بود که دلیل سقط رو بگه

از مرداد ۱۴۰۲ تحت نظر دکتر پیام عزیززاده رژیم لاغری مو شروع کردم. وزن اولیه ۸۳ کیلو. 
ال دی مگه جلوی خونریزی رو نمیگیره؟ خانمها میخورن پریود نشن بعد متیل القا خونریزی میکنه. این دو تا عک ...

متیل و داده برا بقایا.ال دی هم داده که سریع پریود بشی دیگه.من سقط که شدتا۴۰روز لکه بینی داشتم که متیل هم خوردم بعدپریود شدم.رفتم سونو بقایا بود.اینبار دوفاستون خارجی خوردم منتظر پریود شدم دوباره دیگه دفع شد.وگرنه ال دی هم میخوردم.من میخاستم بدنمو دیگه زیادی دستکاری نکنم بزارم خودم پریود بشم نه با ال دی

2731
حتما ناشتا باشید. چیزای شیرین ببرید بعدش آب و چایی و نسکافه زیاد باید بخورید. من ترجیح میدم بی حسی ا ...

مرسی عزیزم،لطف کردی چشم حتما😍😘

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
واقعا؟ خوب این خیلی بهتر از کورتاژ هست. ممنون که گفتید

پنج شنبه جمعه ها نیستن میری ۷ صبح باید بری یا تلفنی نوبت بگیر اگه ۷ صبح بری دولزده نوبتت میشه چون مرونده نداشتی نوبت بهت بدن دیر میدن مدارکتو ببر میری ساختمان نازایی اگه بالای یک ناه باشی میری ساختمتن زنان اکه زیر یک ناه نازایی دکترای نازایی بهترن بری اونجا عالیه هزینه عملش اینا کمه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
پنج شنبه جمعه ها نیستن میری ۷ صبح باید بری یا تلفنی نوبت بگیر اگه ۷ صبح بری دولزده نوبتت میشه چون مر ...

خیلی خیلی لطف کردی ممنونم. خدا نی نی تو برات نگه داره

2740
خیلی خیلی لطف کردی ممنونم. خدا نی نی تو برات نگه داره

بعدم بگو بیمارستانت هیستروسکوپی نداره گفتن باید کورتاژ بدی دکترم گفت بیام امام خمینی اینجا داره با چندتا بینارستان خصوصی گفت هزینش برام سنگین بود که قبولت کنه من بیمارستان غیاثی سقط کردم اونحا نداشتن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
بعدم بگو بیمارستانت هیستروسکوپی نداره گفتن باید کورتاژ بدی دکترم گفت بیام امام خمینی اینجا داره با چ ...

متوجه شدم ممنونم. قرص هام شنبه سه چهار روز دیگه تمومه . خدا کنه بقایا خودش بیاد

متوجه شدم ممنونم. قرص هام شنبه سه چهار روز دیگه تمومه . خدا کنه بقایا خودش بیاد

انشالله بقایا دفع کنی عزیزم