2726
عنوان

سونو واژینال حین کورتاژ/تهران

325 بازدید | 25 پست

خانمهای تهرانی که کورتاژ کردن، کدوم بیمارستان تو همون اتاق عمل سونو میکنن؟ من نجمیه کورتاژ کردم ولی باز بقایا مونده قرص متیل دادن ولی گفتن اگه بقایا کنده نشد دوباره باید کورتاژ کنم. دنبال یه بیمارستانم که تو اتاق عمل سونو کنن مطمین بشم بقایا نمونده

از مرداد ۱۴۰۲ تحت نظر دکتر پیام عزیززاده رژیم لاغری مو شروع کردم. وزن اولیه ۸۳ کیلو. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم فردا میرم کورتاژ🥺

من اول قرص دادن ولی سقط نشد مجبور شدن کورتاژ کنن قبل ش دو تا خرما خورده بودم برای همین بی حس کردن. عمل سبکی هست درد نداره بیشتر استرس داره ولی شانس من بقایا بازم مونده. بعد کورتاژ بگید تا مرخص نشدید سونو واژینال کنن

از مرداد ۱۴۰۲ تحت نظر دکتر پیام عزیززاده رژیم لاغری مو شروع کردم. وزن اولیه ۸۳ کیلو. 
من اول قرص دادن ولی سقط نشد مجبور شدن کورتاژ کنن قبل ش دو تا خرما خورده بودم برای همین بی حس کردن. ع ...

اهان،باشه عزیزم

مرسی از راهنماییت

بیهوش کنن بهتر نیست؟من فردا ناشتا برم چون بی حس کنن استرسش و دارم

ایشالله که به زودی مشکلتون حل بشه عزیزم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
من اول قرص دادن ولی سقط نشد مجبور شدن کورتاژ کنن قبل ش دو تا خرما خورده بودم برای همین بی حس کردن. ع ...

بقایایی که بعد ازکورتاژ بمونه معمولا انقدری نیست.پس نرو دوباره کورتاژ چخبره!میدونی چقدرضرر داره؟اگه بچه هم اصلا نداری که ای کاش نمیرفتی میزاشتی خودش سقط میشد.منم نرفتم کورتاژ.بقایام داشتم تادوماه بعد سقط.میگن تا دویاسه پربودی صبرکنید دفع نشد برید کورتاژ.که من اونم نرفتم.نهایت اگه میخای دوباره بری ،برو هیستروسکوپی تابادوربین ببینن وفقط بقایارو بردارن .نکه دوباره رحمتو بتراشن دختر

بقایایی که بعد ازکورتاژ بمونه معمولا انقدری نیست.پس نرو دوباره کورتاژ چخبره!میدونی چقدرضرر داره؟اگه ...

یه بچه دارم بارداری دوممه. خودمم اصلا نمیخوام دوباره کورتاژ کنم. ۱۲ هفته بودم ۹ هفته دیگه قلب نداشت سقط فراموش شده بود اول قرص دادن بعد خونریزی م خیلی زیاد شد با عجله کورتاژ کردن. هیسترو رو نشنیدم سرچ میکنم. مرسب

ببین من امام خمینی هیسروسکوپی کردم دوربین نیره داخل بقایا درمیارن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
اهان،باشه عزیزم مرسی از راهنماییت بیهوش کنن بهتر نیست؟من فردا ناشتا برم چون بی حس کنن استرسش و دار ...

حتما ناشتا باشید. چیزای شیرین ببرید بعدش آب و چایی و نسکافه زیاد باید بخورید. من ترجیح میدم بی حسی از کمر باشه تا بدونم دارم روم چه کاری میکنن و در جریان باشم. ایشااله مشکل تون راحت حل بشه. سونو همون جا یادتون نره حتی اگه گفتن نیازی نیست بگید هزینه شو رو فاکتورهاتون بیارن

یه بچه دارم بارداری دوممه. خودمم اصلا نمیخوام دوباره کورتاژ کنم. ۱۲ هفته بودم ۹ هفته دیگه قلب نداشت ...

متاسفم انشالله بعدیت می مونه برات.منم ۹هفته بودم از۷هفتگی ضربانش متوقف شده بود.بدون قرص و هیچی منتظرشدم خودش سقط شد.بقایام داشتم که پریود دوم دوفاستون خوردم.بامتیل دفع نشده بود.میگن ال دی هم میدن برابقایا .

ببین من امام خمینی هیسروسکوپی کردم دوربین نیره داخل بقایا درمیارن

واقعا؟ خوب این خیلی بهتر از کورتاژ هست. ممنون که گفتید

متاسفم انشالله بعدیت می مونه برات.منم ۹هفته بودم از۷هفتگی ضربانش متوقف شده بود.بدون قرص و هیچی منتظر ...

اره برای منم ال دی و متیل رو با هم داده. برای ده روز. فعلا لکه بینی خیلی کم دارم. گفت ده تا قرص ال دی و ۳۰ تا متیل تموم بشه یه دفعه خونریزی میکنی

معمولا دهتا متیل میدن.چرا سی تا!  ال دی هم یک بسته کامل که بعدش منتظر پریود میشن🤔

به من ۳۰ تا متیل داد روزی ۳ تا. ۱۰ تا هم ال دی. گفت بعد ده روز یه دفعه خونریزی میکنی

2706