2733
2734
عنوان

بچه پرحرف

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 27 پست
وای ،میگه همه جی جی دارن؟ میگم آره، میگه پیشی جی جی داره؟ میگم آره، دیگه ادامه داره تا هاپو ، خرس، خ ...

حالا خوبه که حرف میزنه کلمات میتونه بگه 

پسر من 22ماهشه اینقدر چرت وپرت میگه اونم صدای بلند اعصاب داغونن مغزمو سابیده😐

بعد چند سال زندگی سمی امسال تونستم روی پای خودم بایستم و تمومش کنم شنیدم شنیدم شنیدم حرف مردم رو ولی رها کردم هرچیزی که شادی از من وبچم گرفته بود امیدوارم برای همیشه کنار بچم شاد وخوشحال باشم💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خدا نگهدار‌ش باشه ،😍 پسرمنم همینطوره الان که هفت سالشه بدتر شده به خاطر هوش بالاشونو من به دک ...

دختر منم دوسال و هفت ماهه ست، دیگه روانیم کرده، اگرم بهش محل نذارم باد میکنه و لجبازی میکنه

بخوان آدمی از رنجهایش قوی تر است.
2731
اره یجا میخوندم نوشته بود، محیط واسه همه بچه ها پر از رازو رمزه و بچه هایی که سوال میپرسن یعنی باهوش ...

خب خداروشکر ماباهوشیم   البته بیشتر به همسرم کشیده

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
خدا کنه، 

خخخخ خووم یکیشو دارم ۳ سالشه بعصی وقتا بهش میگم سر جدت سوال نپرس 😆😆😆😆

بعد با لهجه خودش بهم میگه سرم جده یعنی چی مامان؟!!! میگم هیچی سسسسسس، میگه یعنی سرم درد میگیره؟!!!! میگم اره، میگه خب چلا؟!!! میگم هیچی؟!!! میگه جد هیچی نفهپیدم ....

یعنی بخدا دیوونم میکنه 😅😅😅😅😅

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
خب خداروشکر ماباهوشیم   البته بیشتر به همسرم کشیده

والا من فقط دعا میکنم عاقبت بخیر بشه، پیشونی داشته باشه، والا باهوش باشه تنها چه فایده 

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
2740
والا من فقط دعا میکنم عاقبت بخیر بشه، پیشونی داشته باشه، والا باهوش باشه تنها چه فایده 

آره عاقبت بخیری خیلی مهمه من همش دعام همینه.مزاح کرده بودم  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
خخخخ خووم یکیشو دارم ۳ سالشه بعصی وقتا بهش میگم سر جدت سوال نپرس 😆😆😆😆 بعد با لهجه خودش بهم میگه ...

خیلی سخته، درکت میکنم خواهر،

بخوان آدمی از رنجهایش قوی تر است.
دختر منم دوسال و هفت ماهه ست، دیگه روانیم کرده، اگرم بهش محل نذارم باد میکنه و لجبازی میکنه

میفهمم گلم پسرمنم همینطور بود الان که 7سالشه بدتر شده یسری من به دکترش گفتم آخه با بچه عموش همسنن ولی اون اصلا پرحرف نیست دکترم خندید گفت میخای ضریب هوشیشو چک کنیم. 

ولی فعلا دخترم جون به لبم کرده کاش زودتر به حرف بیاد خسته شدم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁