2737
2739

سنم بهت نمیخوره😅🤚🏻

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استقامت  تا پیروزی👊 نی  نی یار 5  مهربونه  زیاد😄 ولی  شب با من  ...

با منم لجه هرجا میرم میگه اخطار لغو کاربری   

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
خوبه  فقط  اخطار  میده منو  فقط  میترکونه

😂اخی 

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2740
شب  عید   عیدی  بهم  داد  ساعت 11  همین  که شروع شد  شیفتش & ...

وایییی 

فکر کنم از آقایون تنفر داره😐😂

وایییی  فکر کنم از آقایون تنفر داره😐😂

اتفاقا با  هیچ  اقایی  لج  نیس      من  بارها  دیدم  دارن لاس  میزنن   فقط  یه اخطار میده

ولی منو  باورت  میسه  کاربری  زده  بودم  پست   نزاشتم  تاپیک  نزاشتم  باز  ترکوند

اتفاقا با  هیچ  اقایی  لج  نیس      من  بارها  دیدم &nb ...

😐😐😐بنظرم هی نگو نینی یار 5 خوبه شب خوب نیس شاید برا همین بدش میاد😐😂😂