2733
2739
عنوان

چه بامزست😂 شمام استفاده میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 21 پست
محصولات فیروز رو معلولین مدیریت و تهیه میکنن

جدی؟

گفتم: اگر گفتی آن چیست که برای هر کسی واجب است، حتی واجب‏‌تر از نانِ شب؟ گفت: ایمان به خدا؟ امنیت نیست؟ سلامتی چی عزیزم؟ گفتم: یکی که آدم باهاش درددل کند! کسی که آدم را درک کند! همین...

من عاشق فیروزم

ولی اونام اخیرا خیلی یکدفعه بردن بالا

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی؟

بله گلم.  حتما از محصولاتشون بخرین 

من که راضیم 

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
من عاشق فیروزم ولی اونام اخیرا خیلی یکدفعه بردن بالا

همه چی کشیده بالا لنتی

گفتم: اگر گفتی آن چیست که برای هر کسی واجب است، حتی واجب‏‌تر از نانِ شب؟ گفت: ایمان به خدا؟ امنیت نیست؟ سلامتی چی عزیزم؟ گفتم: یکی که آدم باهاش درددل کند! کسی که آدم را درک کند! همین...
2731
بله گلم.  حتما از محصولاتشون بخرین  من که راضیم

آره منم استفاده میکنم. عالین

😂😂😂😂عاشق اسمتم اجیم منو تو خونه کلثوم صدا می‌کنه 😂😂😂چطوری همسایه؟

عه🤣🤣🤣چرا حالا کلثوم؟

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌