2737
2734
اجازه هست منم ازغذات درست کنم😥

😁😁😁 اجازه مام دست شماست 

تصمیم گرفتم بهش رب بزنم با یه کم مرغ نگینی سرخ شده ، پلو مخلوط درست میکنم برای سحری 

حالا موندم برای افطار چی درست کنم 🤔🤔🤔

خب اتفاقا اگه تو افطار چیزی بخوری بعدش نمیتونی شام بخوری چون معده بسته میشه و فک میکنی سیری  

نه دیگه اول افطار میکنی با چیزای سبک مثله چای و خرما و نون پنیر 

یه ساعت بعدش شامت رو میخوری که به معده ات فشار نیاد

من خودم همون افطار خودم و سیر میکنم با همون سوپ و نون پنیر و... دیگه شام نمیخورم

الان که روزه نمیگیرم میخورم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😁😁😁 اجازه مام دست شماست  تصمیم گرفتم بهش رب بزنم با یه کم مرغ نگینی سرخ شده ، پلو مخلوط درس ...

دیگه بکنش استامبولی 🤣چ کاریه فدات

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
تعجب میکنم افطاریتون از شام جداست ،فک میکزدم مال فیلماست فقط ،ما همون اول افطاریمون کامله نهایتش یه ...

آره برای ما هم عین شماست همون سر افطار غذا میخوریم البته برنج نمیخوریم همون شامی که قبلا میخوردیم رو توی وعده افطار میخوریم یه چایی تلخ یا چای شیرین هم قبلش 

2728
میشه دستورش بگی ممنونم

پیازداغ فراوون 

بعد گوشتا رو میریزم خوب سرخ میکنم

ادویه میزنم زردچوبه پودر لیمو آویشن ادویه کاری و فلفل سیاه و دارچین فراوون

یکی دوتا بادمجون رو ورقه های خیلی نازک میکنم ميندازم داخلش نرم شه

ی۵ قاشقی رب میزنم خوب میزارم سرخ شه روغن بندازه

لپه رو میریزم ی تفت میدم باید همه جاش خوب قرمز شه نشد رب میزنم باز

۶ ساعت میذارم جا بیوفته

نیم ساعت آخر یه ۵،۶ تا پر زعفران دم کرده میریزم و نمکشو میزنم

....‌
آره برای ما هم عین شماست همون سر افطار غذا میخوریم البته برنج نمیخوریم همون شامی که قبلا میخوردیم رو ...

برنج نمیخورید ؟ما افطاریمون برنج یا هر غذای کامله و سحری رو اصلا بیدار نمیشیم قبل خواب یه چیزی میخوریم مثلا یکم میوه ،یه کاسی فرنی ..وسلام

برنج نمیخورید ؟ما افطاریمون برنج یا هر غذای کامله و سحری رو اصلا بیدار نمیشیم قبل خواب یه چیزی میخور ...

نه ما افطار وعده شاممونه 

سحری وعده نهار ولی چون نمیشه زیاد بخوری توی حجم کمتر

طرزتھیشوبگومن بلدنیستم

بفرمایید

عزیزم دو نوع دستور پخت هست 

اولی مثل قیمه اس یعنی فقط کنگر ششته شده و ماک شده بهش اضافه میکنی بپزه

دومی مثل خورشت کرفس هست یعنی سبرزی نعناع و جعفری و به علاوه کنگر و بدون لوبیا

من معمولا مثل قیمه درست میکنم

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2740