2733
2734
عنوان

متاهلااا شوهراتون بعد ازدواج مثل دوره نامزدی بودن؟🍃🧡💫

| مشاهده متن کامل بحث + 2838 بازدید | 75 پست
منم خجالتی بودم سخته اصلا احساساتمون بروز بدم اما نامزدم راحته براش منم بهتر شدم اما دوست دارم اون ه ...

شما هم حیا و خجالت رو بذار کنار و احساساتت رو بروز بده، البته وابستگی زیاد خوب نیست خیلی گیر بدی و غر بزنی و ایراد بگیری هم خدای نکرده فاصله بینتون میوفته...ان شاءالله عشقتون پایدار... 

❤دنبالِ مردی نباش که موهاتُ ببافه ... مـردی رو بخواه که بتونی بدونِ ترس باهاش رویا ببافی ...مردی که بلد باشه برات لاک های رنگ و وارنگ بزنه خیلی جذابه ولی از اون جذاب تر مردیه که بتونه دنیاتُ، خواب‌هاتُ رنگی کنه ... مردهایِ زیادی بلدن درِ ماشین رو برات باز کنن اما⁣ مردایِ کمی هستن که بلد باشن گره هایِ کورِ اخم هاتُ، گرفتگیِ دلتُ باز کنن ...⁣ میشه کفشِ پاشنه‌دار پوشید و برایِ زمین نخـوردن به مردهایِ زیادی تکیه کرد اما مردی که تکیه‌گاهِ روزهایِ بی کسی‌ات باشه و پناهِ بی‌پناهیات کجا و مردهایِ موقتیِ یه روزه و یک ماهه کجـا ... عزیزم⁣ مردهایِ زیادی هستنـد که بلدن با کارایِ جذاب سرِ ذوقت بیارن اما⁣ موقتی و زودگذرن ... جذابیتشون یه جایی ته میکشـه ...⁣ میدونی آخه آدما از یه جایی به بعد از خودشون نبودن، از خوب بودن‌هایِ الکی و اجباری خسته میشن ...⁣ اونوقته که یا میرن یا بد میشن ... اما مردهایِ واقعی⁣ اون‌هایی که بلـد نیستن خیلی کارایِ فوق‌العاده انجام بدن⁣ ، همونا که میتونن امروزتُ بسازنُ فـرداتُ ، اومـدن که بمـونن ... اونایی که با تمامِ معمولی بودنشون، جـذابن و با همه یِ سادگیشون فوق‌العاده ...⁣این مـردا یه قلبِ صاف دارن که تقدیمت میکنن و "دوستت دارم"هاشون نفوذ می‌کنه تهِ تهِ روحت و عشق ته‌نشین میشه تو دلت ... اگه یکی از همین‌هارو داری، یه جایِ خوب تو دنیات قایمشون کنُ تا میتونی دوسشون داشته باش ... خدا تعداد محدودی ازشون ساخته و یه نمونه‌اشُ واسه تو کنار گذاشته ...⁣ از دستش نده❤
بالاخره کمرنگ تر میشه اون هیجان اولیه نمی مونه 

من نامزدم ازهمون اول یجوربود نه خیلی توجه میکرد نه اصلا توجه نمیکرد کلا عادی بود منم عادت کردم دقیقا مث ادماییم که سرخونه زندگیشونن دعوا..قهر...بحث‌.. همه چی دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ما محبت کردیم و پررو تر و گستاخ تر شد شما چجوری بودید مگه؟؟؟به ماهم یاد بدید🥺

نميدونم خب اخلاقا فرق ميكنه من محبت زياد كردم ولي هيچوقت خودمو وابسته نشون ندادم يني اگه قهر ميكرديم هيجوقت پيش قدم نميشدم برا أشتي جدا از محبت و گذشت فراوان مبارزه ام كردم مثلا يه بار يه فحش خيلي بد بهم داد منم محكم زدم تو دهنش 

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
خدا رو شکر چقد عالی ،همیشه خوب بمونین با هم الهی🥺🧿

قربونت عزيزم

كساني كه بچه نمي اورند نه بي احساسند،نه تنبل،نه نااميد، بلكه انها فرزندشان را بيشتر از هر چيزي دوست دارند
2742

خدا رو شکر خیلی محبت و عشقش بیشتر شده و همچنین اخلاقش، 😘😍 

خدا کنه همیشه همینجور بمونه 🙏🏻

فانوس آرزوهایم همیشه روشن است و اینگونه است که من میمانم و خدایی که بودنش حال دلم را خوب می کند ❤😊😉خدایا شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍 خوشبحالم چون 😌یکیو دارم که خیلی دوستش دارم ❤ یکیو دارم که همیشه باهام باشه 🙃😍 یکیو دارم که میتونم بهش تکیه کنم 🤗😊😘 همه زندگیمــی👈❤Reza❤
چقدر امضات خوبه😍

اره واقعيته خودم چند ساله ازدواج كردم بچه ندارم با شوهرم ب توافق رسيديم

2740
چیکار کنم همینجوری بمونه‌؟🤣

هر کاری کنی نمیشه بلاخره انسان میوفته رو سرپایینی عمر به قول خواهران گران مایه حتی اگه ترفند شورت قرمزم به کار بگیری مثل اوایل جواب نمیده 😂😂😂😂

ما همانیم که به دریا حکم طوفان میدهیم🧜‍♀️🧜‍♀️🧜‍♀️
2706