2737
2734
عنوان

اجاره نشینی بهتره یا زندگی با مادرشوهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 21 پست

خونتونو بفروشید با پول سهمتون و هرچی که دارینم بفروشین ۱ خونه مستقل واسه خودتون بخرید 

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حوصله داری مادرشوهر داری بعدا هم جاری میاد برات میشه دردسر خانه مادرشوهر پایین جاری بالا بعدا برات این خونه جهنم کار منو نکنی خونه رابفروشین یه خونه رهن کنین راحت نگران جهیزیه ات هم نباش نگران اعصاب وجوانی خودت باش اگرم میتونین سهم برادرشوهرتون راهم بخرین ماشینتون را بفروشید طلاهاتم بفروش  روی سند خانه هم وام بگیرین از کسی هم یه مقدار قرض کنید اگه شهرکوچک باشید به راحتی میتونید سهم اونم بخرید

خونتونو بفروشید با پول سهمتون و هرچی که دارینم بفروشین ۱ خونه مستقل واسه خودتون بخرید 

با این پول ما نمیشه که جایی خونه خرید خونه ما کوچیکه60متر 400ملیون میره سهم ما270سهم برادرشوهرم 130هیت.نهایت90تومنم  پول ماشینمون .

نهایت میتونیم بریم بالاشهر یه خونه تمام رهن کنیم

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
2731

اگه خانواده شوهرت خوبن وساکت چه اشکالی داره برادر کوچیک من هم خونشون مستقل هست ورودی با مامانم اینا یکیه چندین ساله خدارو شکر هیچ مشکلی ندارن با هم البته بابا مامانم خیلی درک میکنن و تو هیچ کار هم دخالت ندارن  

عزیزم حوصله داری مادرشوهر داری بعدا هم جاری میاد برات میشه دردسر خانه مادرشوهر پایین جاری بالا بعدا ...

آره وای سند خونه میشه وام برداشت اصلا یادم نبود.مرسیی واقعا راه حل خوبیه.

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
با این پول ما نمیشه که جایی خونه خرید خونه ما کوچیکه60متر 400ملیون میره سهم ما270سهم برادرشوهرم 130ه ...

خب ۹۰ ماشینو بدین به برادر شوهرت ۴۰ تومن باقیموندشو اگه طلا داری بفروش یا قرض کنین یا وام بگیرین بهش بدین همینجا بشینین

《اللهم صل علی محمد و آل محمد》پروردگارا...از تو ایمانی می خواهم که به قلبم پیوسته باشد...چنان که نیک بدانم که جز آنچه تو برایم نوشته ای به من نرسد...مرا به بهره ای که از زندگی بخشیده ای خرسند دار...