2703
2553

ما خونمونو با برادرشوهرم شریکیم البته سهم ما ازاون بیشتره.حالا ببرادرشوهر حقشو میخواد راستش ماهم اونقدر پول نداریم که حقشو بدیم یه ماشین داریم که اونم نهایت 90تومن میره.برادرشوهرم میگه یا خونرو بفروشید حق منو بدین یا هم این خونرو بفروشیم خونه مامانم اینارو هم بفروشیم یه آپارتمان دوطبقه بخریم.که یه واحدش برا شما یه واحدش برا مامانم طبقه سومم بعدن من با پول وام ازدواج دست کنم.راستش مادر شوهرم خوبه درکل ولی اسم روشه دیگه مادرشوهر.دوس ندارم راز خونمونو بدونن یا میترسم بعدم به مشکل بخوریم باهاش صمصیمیتمون از بین بره.از اجاره نشینیم میترسم جهازم خراب میشه سرگردان میشیم.حالا شما بودین چیکار میکردین.

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد

اجاره

من اونیم که هرکی به چشمام نگاه میکنه به جای اینکه بگه عاشق چشمات شدم میگه عاشق نگاهت شدم... وترجمه نگاه منم (غمی از حسرت نداشتن تو درتمام زندگیمه )ودیدن ادمای خوبی که دیگه نمیتونم  ،دل بسپارم.🙃واگه اونا میفهمیدن  چی توی نگاه منه به جای عاشق شدن قطعا متنفرمیشدن..🎈من اکلیل هستم این کاربری که ساختم اخرینه اگه لغو بشم دیگه خطی نیست🎗

زندگی با مادرشوهر خوب

علیک سلام  جواب سلام واجبه ها  میگم واجبه  سلام کن عه  زود باش  وگرنه سر پل صراط یقتو میگیرم      ماه مبارک رمضان نیز به اتمام رسید دوست عزیز  یقتو سفت بچسب  دین دین دین   به برکت ماه مبارک شوال ماه مبارک رمضان رو جبران میکنم به ازای هربار سلام نکردن دوباره یقه شما گرفته میشود  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من و همسرم چون مستقل بودن اولویته برامون، با این ک مادرشوهرم مثل مادرمه اما مستاجری رو ترجیح میدم 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714
اجاره نشینی اگه بری پیش مادر شوهرت پشیمون میشی

ا. اگه برمم باید تا آخر عمر پیشش باشیم راه برگشتی نیس

حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                        انقدر بزرگه تنهایی این «زن» که حتی تو دریا نمیشه غرقش کرد
اگه دو طبقه مستقل باشه که جدا از هم میشید اشکال نداره که 

آره دوطبقه جدا از هم فقط راهپله یکیه با درورودی.

واقعا موندم باید به زودی تصمیم بگیرم

2706