2733
2734
عنوان

اومدیم مجلس ختم بامادرشوهرمینا😏بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 38 پست

من خودم عقب میشینم. به بار اوایل خواستگاریمون که بود موقع رفتن که شد من از پنجره بالا نگاه میکردم دیدم موقع سوار شدن  پدرش که زانندگی میکرد شوهرم خودش رفت عقب نشست مادرش جلو نشست خیلی از این حرکتش خودم آومد. به نظر من احترام به بزرگتره. بچه هاتون هم از شما باد میگیرن وقتی بزرگ شدن به شما احترام می زارن حالا آگه خودت عروس دار بشی چی کار میکنی عروسکی میفرستی جلو یا خودت میری جلو پیش پسرت؟ 

هر کس به اخلاق گندی داره دیگه ولش کن مهم ذهن خوومه که اروم و خالی باسه اینقد فکر و خیال میکنم فردا سکته کنم ببفتم کی میاد یه لبوان اب بده دستم والا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستش مادرشوهرم همیشه تعارف داریم یه وقتی اون می شینه یه وقت من ولی اوایل فقط خودش می‌شست جلو حتی وقتی باردار بودم یه بار که با خاله شوهرمو دختر پسراش رفتیم گردش عروس خالشم حامله بود دید جلو نشسته دیگه همیشه من میشستم جلو😁😂

2731

خدا صبرت بده .مادرشوهرمنم عشق جلوه ولی واسه من مهم نیست چون کم پیش میادسوارماشین ما بشن .بعضی وقتاماشین پدرشوهرمم هست ها ولی میاد سوار ماشین مامیشه بیمار ولی من به چپمم نیست چون تامیریم وبرمیگردیم همسرم تو آینه همش حواسش به منه و نگام میکنه و مادرش میبینه بدتر حرص میخوره

بامزه ترین تاپیک عروس و مادر شوهری تو نی نی سایت همین مسئله جلو ماشین نشستنه😅

فقط کامنتا😆

توروخدا نزنین این تاپیکارو

آقایون میخونن بهمون میخندن

این کاربری توسط دو نفر اداره میشه😊لطفا کارآگاه بازی در نیارین😅
2740