2703
2553

ی شهرستان نزدیک مونه 

اول ک هرچی گفتم نریم گوش نداد شوهرم گفت اقوام نزدیکه باید بریم 

حالا مادرشینا اومدن ماشین ما طبق معمول ، طبق معمول باید عقب بشینم همیشه ،حوصلم سررفته حسابی ،جلو نشسته مادرش ،پنح تا دخترای خواهر شوهرامم عقبن پام دار له میشه حتی ب دختر خواهر شوهرم تعارف میزنه بیاجلو ولی ب من نه😏😏😏 ،حسرت ب دل موندم تواین  هفت سال یبار جلو بشینم 😥😥😥😥بدون تعارف می‌ره  جلو همیشه یه ساعته توراهیم 

مادرشوهر شمام همیشه جلوی جاش 😐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عجب مسءله ی مهمی

عزیزم بزرگتر جلو میشینه دیگه  

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2456

والا اوضاع کرونا تو سیاهی‌ه ها 

نمیریم مراسم

ولی مادرشوهرمم بود خودم میگفتم بشین جلو

اون راضی نمیشد

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

مادرشوهرمو من نمیزارم هیچ وقت عقب بشینه

همیشه بزور میگم جلو بشینه

احترام به بزرگتره اینکار

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍
2714

آره همیشه مامانم اینکار رو میکرد منم عادت کردم همیشه خودم میگم بفرمایید جلو هم به مامان خودم هم به مادرشوهرم 

الان که فکر میکنم یعنی چی چرا اینکار و میکنم؟😁😂🤣

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.

همیشه شوهرم از دوران نامزدی هرجا میرفتیم کسی باهامون بود همون دم در میگفت خانوم جان بفرمایین سرجاتون😂😂😂من خجالت میکشیدم فقط تعارف ب مادرشوهر و مادرم میزدم نمی اومدن دیگ جا افتاده ک هرکی باهامون باشه من جلو میشینم☺️

لطفا کامنتمو فقط استارتر ریپلای کنه ن بقیه چون من برای استارتر کامنت میذارم ن شما دوست عزیز🥰🙏
2706