2733
2739
عنوان

چرا من باردارنمیشم؟؟😭تروخدا بیاین راهنمایی کنین..چه کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 26 پست

حلوای میتی هم استفاده کردی ؟ 

هرچند من خودمم خوردم هیچ تاثیری نداشت ولی بقیه خیلی تعریف میکنن 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا هردعایی بگی هرچله ای بگی همه رو خوندم..سنم داره میره بالا..عصبی شدم دیگه

از من به تو توصیه سعی کن مکمل هارم بخوری همراه اقدام هم خودت هم همسرت

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
میشی عزیزم فقط سعی کن بیخیال باشی استرس خودش یکی از علتهای ناباروریه

اتفاقا تو زمان اقدام اصن استرس ندارم. ولی موقع بیبی گذاشتن که میشه حالم بدمیشه که اونTلعنتی روشن نمیشه☹

الان چرا پری نمیشم آخه؟؟سه روز گذشته

2742

خداروشکر که دکتر گفته مشکلی نداری من هم فیبروم داشتم هم تنبلی هم سقط عمدی دکتر گفت باید دارو بخوری طبیعی حامله نمیشی منم که نمی‌خواستم نه دارو خوردم نه جلوگیری کردم کمتر از یه ماه حامله شدم 😭😭😭😭

راستی همسرتم آزمایش داده ؟ 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
نه، اون چی هست؟

توی اینترنت سرچ کن دستورشو میاد 

همه خیلی راضی بودن امیدوارم برای شما هم نتیجه داشته باشه 

شبهای هجر را گذراندیم و زنده ایم                                       ما را به سخت جانی خود این گمان نبود 
2738
خداروشکر که دکتر گفته مشکلی نداری من هم فیبروم داشتم هم تنبلی هم سقط عمدی دکتر گفت باید دارو بخوری ط ...

اره سالمه. دلت پاکه از ته دل دعا کن برام عزیزم... نینی دختره؟ منم دلم یه دختر ناز میخوااااد😭

اره سالمه. دلت پاکه از ته دل دعا کن برام عزیزم... نینی دختره؟ منم دلم یه دختر ناز میخوااااد😭

عزیزم دوتاتون سالمید غصه نخور به موقعش میشی 

بله دختره

چشم حتما دعاتون میکنم 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
فدات. ان شالله خدا به دلت جواب بده و یه دختر هم به من هدیه کنه

ایشالا ایشالا به زودی خبر خوش بدی بهمون