2733
2739
عنوان

داداش کوچولوم با پیج فیک پیجای خاک برسری رو فالو کرده کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 20 پست
۱۳ سال

عزیزدلم تو این سن چون بلوغشون نزدیکه تحریک شده که این کارو کرده.و به احتمال خیلی زیاد بیشتر چیزهارو بدونه...سعی کنید با آرامش باهاش صحبت کنید چون با داد و بیداد بهتر نمیشه که هیج بدتر هم میشه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک به سرم چرا آخه

نميدونم واقعاااااا منم وقتي داداشم ازم پرسيد دهنم چسبيد كف زمين..گفت اجي راست ميگن كه باعث اين ميشه؟...منم نشستم منطقي باهاش حرف زدم خيلي علمي بهش گفتم و همه چيو توضيح دادم الان ديگه هر سوالي داره فقط از من ميپرسه  ...ببين از من بشنو پسرا از ابتدايي همه چيو ميدونن ولي فقط مضراشو ميدونن😩بهتره كه ما خواهرا دست بكار بشيم..واسش توضيح بده همه چيووو بگو اين فيلما همش الكيه..نزار رو شكم بخوابه بهش بگو ا ل ت ت.. خيلي عضو حساسيه نبايد ميكروب واردش بشه دست نبايد بهش بزني چون عفونت ادراري و .. ميگيري من فعلا اينارو گفتم خيلي خوب شده😋

نمیدانم که چرا زنانگی باید با ضعیف بودن مرتبط باشد. زنان باید آزاد باشند که آنچه هستند را ابراز کنند، آن هم بدون این که فکر کنند که من باید مثل یک مرد رفتار کنم یا این که برای موفق شدن نباید سر و صدا کنم این افکار در حقیقت راه خوبی برای ضعیف نگه داشتن زنان هستند!!! 
نميدونم واقعاااااا منم وقتي داداشم ازم پرسيد دهنم چسبيد كف زمين..گفت اجي راست ميگن كه باعث اين ميشه؟ ...

مرسی از راهنمایی ت عزیزم .... خیلی با من از این حرفا نمیزنه راحت نیست باهام.... ولی سعی میکنم کمکش کنم

2731
مرسی از راهنمایی ت عزیزم .... خیلی با من از این حرفا نمیزنه راحت نیست باهام.... ولی سعی میکنم کمکش ک ...

خواهش ميكنم وظيفمه اگه بتونم كمكي بكنم😊 منم داداشم راحت نبود ولي يبار مچشونو با پسرداييم اينا در حال ديدن عكس هاي نامناسب گرفتم خيلي از درون دوس داشتم لهشون كنم ولي با ارامش باهاشون حرف زدم ..و شب كه اومديم خونه انقد با داداشم حرف زدم كه يخش باز شد از اون موقع خيلي وابسته م شده و هر چي ميشه بهم ميگه...واينكه من ترسوندمش كه هرچي سرچ كني واسه ايميل من مياد اونم كاملا باور كرده😂😂(گرچه اينم بگم بازم ممكنه از راهشون منحرف بشن ولي تو هي بايد گوش زد كني بهش)اميدوارم موفق بشي☺️چون خيلي الان اين چيزا دم دسته و همه بچه ها حتما چشمشون به اين چيزا ميخوره😔واينكه بعضي مامان باباها اصلااا كاري به بچشون ندارن مثه دايي و زنداييم😒فيلتر شكن روي گوشيشون نصبه و اصن براشون مهم نيس😤

نمیدانم که چرا زنانگی باید با ضعیف بودن مرتبط باشد. زنان باید آزاد باشند که آنچه هستند را ابراز کنند، آن هم بدون این که فکر کنند که من باید مثل یک مرد رفتار کنم یا این که برای موفق شدن نباید سر و صدا کنم این افکار در حقیقت راه خوبی برای ضعیف نگه داشتن زنان هستند!!!