2733
2739
عنوان

کیا میخوان برن مسافرت عید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 35 پست

خداوکیلی دلم میخاست گوشیمو میتونستم ببرم تو بخش از مریضا عکس  و فیلم بگیرم نشونتون بدم حیف که نمیزارن و نمیتونم مگرنه اگه میدید های های میشستید گریه میکردید صب یه بچه ۱۲ ساله اوردن بهش دستگاه وصله نمیتونه نفس بکشه تو کماعه تنفس مصنوعی دستگاه بهش میده بعد شما میخاید برید مسافرت؟(:

نفرین نمیکنم اینجور ادمارو اما تا یکی از عزیزانشون ب این بیماری گرفتار نشن و تو تخت بیمارستان حالشونو بد نبینن نمیشینن تو خونه هاشون حیف واقعا حیف (:

MDC STUDENT
ی سوال خو اگ ادم بره مسافرت ولی صفر تا صد رعایت کنه چ عیبی مگ داره؟؟؟

میدونی قضیه چیه؟من رعایت میکنم شما هم رعایت میکنی تو مغازه رستوران عوارضی بین راه و ... باهم برخورد میکنیم  من ناقلم ولی شما سالمی چنددرصد ممکنه بعد دیدن همدیگه شما هم ناقل نشی؟

بعضیا میگن میریم خونه خودمون فقط اونجاییم و کسی نیست میشه اصلا؟شما از یه خونه بری یه هفته تو یه خونه دیگه خودت زندانی کنی؟

‏اگر میدونستید آدما به عوض‌شدنِ دمای چایی و‌ قهوه‌شون بیشتر اهمیت میدن تا احساساتِ جریحه‌دار شده‌ی شما، هیچوقت مشکلاتِ زندگیتون‌رو به کسی نمیگفتید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خو همین الانشم ک ت شهر خودمون هستیم همه تو هم میلولن!!! پ کلا از خونه هم نباید رف بیرون. کار و کاس ...

اول این که گفتم الزام را با اختیار مقایسه نکنید وقتی حسب شغل و وظیفه باید بریم یا برای خرید ضروری خب مجبوریم ولی سفر یه اختیاره که با نرفتن حتی اگر به مریض نشدن یک نفر هم کمک کنیم کار خیلی بزرگی کردیم 

دوم این که من شغلم خیلی عمومیه جای شلوغ رفت و آمد دارم ولی محدوده به کارمه ولی دیگه جای نمی لولم مهمونی نمی رم پاساژ برای خرید به ندرت بخصوص تو این اسفند ماه کاملا برای خودم غدقن کردم چون می دونم شلوغه مثلا الان لباس می خوام چه کنم؟ همون هایی هم که دارم کفایتم را می کنه چون قرار نیست مهمونی یا دور همی باشه اگر هم باشه من قطعا نمیرم 

تا حد امکان و تا زمانی که اجباری نداشته باشم با استدلالی مثل حوصله ام سر رفته یا همه مردم همین هستند جایی نمیرم و این فقط به خاطر احترام به شخصیت و سلامتی خودمه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
2731
پرستار هستید؟اوضاع بهتر نشده؟پس چرا اینقدر امار مرگ  میر اومده پایین

نه پرستار نیستم. دروغه همش دروعه امار مثل قبله  مراجعه کنندگان مثل قبله هنوز مثل قبل همه تختایه بیمارستان پره 😣

MDC STUDENT
هنوز معلوم نیس عین پارسال میشه امسال عیدم😔من عیدد۹۹بخاطر کرونا نرفتم ترسیدم بخاطر پسرم ولی شوهرم با ...

وااااای عزیزم چه بد😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

من که اصلا نمیتونم تحمل کنم شوهرم اینکارو بکنه