2726
عنوان

کیا میخوان برن مسافرت عید؟

453 بازدید | 35 پست

اونایی که میخوان برن مسافرت کجاها میخواین برین؟ با ماشین شخصی یا با هواپیما و قطار و اتوبوس اینا؟ 

هر کی نمیخواد بره هیچی نگه تروخدا چون با نصیحت کردن نکردن تو این سایت هیچی عوض نمیشه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو این سایت یا توی جامعه؟🤔

من ک نمیرم چون میدونم حق الناس هست ..

حق پرستار و دکتر و کادر درمانی ک چند ماهه کودکش رو ندیده .

من زنی هستم "آزاد" ! در فطرت من "حیا" نهاده شده ، میدانم کجا باید "شرم" کنم و کجا میشود "رها" بود .. "تو به من نیاموز"  

نرود میخ آهنین در سنگ

برداشت آزاد 😐😐😐

آجیا واسه پسرم دعا کنید مشکلش رفع بشه خیلی حالم خرابه 😥😥😥 دعا کنید ناامید نشم 🙏🙏🙏خدا بچه سالم و صالح نصیبتون کنه 😭😭😭🌹🌹🌹🌹

خونع ی مامانم و مادرشوهرم دو شهر مختلف هست ک براحتی میشه بریم و لذت ببریم اما نمیریم. چون حق الناس.. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ما مسافرت نمیریم ولی روزای تعطیلات بند وبساط جمع میکنیم میریم لب رودخونه یا صحرا های اطرافمون براخودمون میریم از تپه ها بالا وجوج میزنیم تازه چادر میبریم شبم میخابیم خیلی حال میده بساط رقص ساز وتنبکم براهه خیلی بهتره مسافرته 😁😁

هنوز معلوم نیس عین پارسال میشه امسال عیدم😔من عیدد۹۹بخاطر کرونا نرفتم ترسیدم بخاطر پسرم ولی شوهرم با سنگدلی تمام مادرشو برداشتو رفتم مسافرت و منو پسرم دوهفته تنهابودیم.خانوادمم ی شهر دیگن..

امسالم اگر نرم سهمم تنهاییه بازم چون اون میره

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆
ما مسافرت نمیریم ولی روزای تعطیلات بند وبساط جمع میکنیم میریم لب رودخونه یا صحرا های اطرافمون براخود ...

خوشبحالت انقد دوسدارم شوهرمم پایه میبود میرفتم اما نیس😔

کاربری چهارممه دیگه نترکونید منو😏دیگه شماره ندارم بیام سایت☹رحم کنید به هم دیگه..وقتی یکی نظرمخالف میده زود گزارش نزنید تعلیق نکنید ..انسانم ارزوست😆

شما حق الناس میکنید 

اینم در نظر داشته باشید 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2706