2737
2734
عنوان

فال

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 103 پست
دوست داشتنتون دوطرفه بوده اما در حال حاضر ڪمی  دیدارتون به تاخیر افتاده یا اگر پیش هم هستید یڪن ...

نرگس جون کنکور منم بگو فداتشم

10تا آیت الکرسی ب نیت حاجت ت میخونم

فاطمه اسممه

کاش خصوصی تو باز منی اونجا ی چی شخصی دارم بپرسم ازت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسم وماه تولدتو بگو عزیزم شرمنده انقدر درخاستا زیاده من فراموشم میشه 

عزبزم منو یادت رفت😕فاطمه ام سه ابان برای ازدواج😕😕😕😕

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
2728
2738
ندیدم که 

بار چهارمه دارم میزارم بگیر دیگه😢😢 فاطمه ابان برا ازدواج😢😢

😍😍😍😍  روزای خوبی  در راهه       تیکر بارداری نیست                         قبل از  صفر شدن تیکر با ارزوم میرسم امسال سال منه😍😍😍😍😍😍😍 مطمئنم
بحث و دلخوری بینتون ڪوتاه مدته و زود رفع میشه ولی مراقب قهر و آشتیهاتون باشید چون فاصله ی بینتونو بی ...

من 😢😢😢

بار چهارمه دارم میزارم بگیر دیگه😢😢 فاطمه ابان برا ازدواج😢😢

مشکل در راه ازدواج شما دیده میشود یا در دوران عقد هستین مشکلاتتان حل میشود بهار گشایش در امور ازدواجی تان را میبینم

مشکل در راه ازدواج شما دیده میشود یا در دوران عقد هستین مشکلاتتان حل میشود بهار گشایش در امور ازدواج ...

مرسی عزیزم