2733
2739
عنوان

من مقصر بودم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 28 پست
عزیزم مشکل شما تنهایی و بیکاریه نه داستان مسواک. تنهایی زیاد دل نازکت کرده وگرنه چیزی که تعریف کردی ...

اره میدونم خیلی دل نازک شدم نتظر ی تلنگرم گریه کنم افسرده شدم ی سال تو این خونه بدون دوست اشنا

قطعا سخته خودت رو سرگرم کن کتاب بخون تلویزیون بخااااااب،من عاااشق خوابم

منم خمش یا خوابم یا فیلم ی پیج اینستا درست گردم از وقتی اومدم تولید محتوا کیک شیرنی سر گرم شم بازم تنهام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جاری من 4 ساله امدم شهر ما  ماشاالله از من که 32 ساله اینجام رفت و آمدش بیشتر  بنظرم به ...

من خیلی روابط عمومیم بالاس سریع دوست میشم ارتباط میگیرم ولی اینجا انگار بسته ام نمیتونم کاری کنم

2731

چندسالتونه خودت و شوهرت

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
چی میگی خواهر نمیزاره ی پیاده روی برم من یک سال بندرم ی روز تنها بیرون نرفتم برای خودم میگه بیرون بر ...

بد دله؟

خوب دوستای شوهرت متاهل نیستن؟باهاشون رفت امد خانوادگی کنین با خانمشون دوست شی

میفهمم تنهایی خیلی سخته حالا کار ایشونم شاید شوخی بوده سعی کن خودتو یه جوری سرگرم کنی اینجا با بچه ...

اره ولی شوخی نبود چنان با اخم تخم مسواکمو انداخت انگار پدرشو کشتم الان باید قصاص بشم

وااای خیییلی سخته من درکت میکنم. داداش منم یه مدت حساس شده بود تا سر کوچع ام نمیزاشت برم میگفت هرچی خواستی خودم میگیرم. داشتم میمردمممم

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2740
من ۳۵ تون ۳۶

وااا سنتونم ک مناسبه‌ .همه چیو میفهمین پس چرا نمیزاره بیرون بری. گفتم شاید سنت کم باشه بدش بیاد. خیلی بده باهاش صحبت کن. افسردگی نگیری

بد دله؟ خوب دوستای شوهرت متاهل نیستن؟باهاشون رفت امد خانوادگی کنین با خانمشون دوست شی

چرا یکیشون هست گاهی رفتو امد میکنیم ولی اونا مهابادی هستن ی طوری فازمون جور نیست شوهر منم کرده البته 

وااا سنتونم ک مناسبه‌ .همه چیو میفهمین پس چرا نمیزاره بیرون بری. گفتم شاید سنت کم باشه بدش بیاد. خیل ...

گرفتم خیلی افسرده شدم من خیلی شاد بودم اهل بیرون دوست همه جا شاد الان ففط دلم میخواد بخوابم گریه کنم مثلا خودم روانشناسی خوندم میفهمم حالم خیلی بده 

و زذه ای درک نمیکنه منو