2726
عنوان

من مقصر بودم؟

308 بازدید | 28 پست

بچه ها حالم خیلی بده من ی شرایط خاص دارم تو ی شهر قریب به خاطر کار شوهرم اینجام از صبح تا شب تو خوننه تنها شوهرمم حتی اجازه نمیده برم بیرون قدم بزنم. مثل زندان 

دیشب با هم شوخی میکردیم اب مبریختیم رو هم شوهرم داشت مسواک میزد. میخواستم آب بریزم روش نمیزاشت دستشو گرفتم آب بریزم روش مسواکش از دستش افتاد. بعد رفت مسواک منو برداشت انداخت رو زمین نمیدونم چزا دلم خیلی شکست یهو احساس کردم اصلا دوستم نداره تو ی چیزی که شوخی بوده تفصیر من نبود سریع رفت تلافی کنه. مثل اینکه متوجه نشی پای یکی لگد کنی بعد بیاد محکم ی لگد بهت بزنه. تازه طلبکار هم بود که تو مسواک منو انداختی رو زمین حقنه انقدر گریه گردم اونم محل نداد رفت خدابید صبح رفت سر کار 😭😭

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

معلومه غربت فشار اورده لوس و حساس شدی😅

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ای بابا گریه چرا؟

کاش شما هم ب شوخی می گرفتی 

ناراحت نباش،حتما خیلی جوانین

و البته غریب بودنم باعث شده زود رنج باشین.

کار ایشونو تایید نمی کنم البته،اما کشش نده،تو شهر غریب ازینکه گفتی خودتو تنهاتر نکن

2728

چاره چیه 

امد خونه کم محلش کن خودش پیگیر میشه بعد ناراحتیتو بگو 

بنده خدا خواهرانه بهت میگم تا بچه نداری نشین تو خونه 

دیگه حداقل یه پیاده روی برو 

خریدای سبک خونه رو هم انجام بده 

بچه بیاد بیرون رفتن سخت میشه البته اون موقع قطعا حساسیت شوهرت کم تر میشه 

ای بابا گریه چرا؟ کاش شما هم ب شوخی می گرفتی  ناراحت نباش،حتما خیلی جوانین و البته غریب بودن ...

تنها هستم از ۶ صبح میره ۷ میاد بعدم باید شامش اماده باشه میخوره بعدم یکم فیلم میبینه یا گاهی دلش برام میسوزه میگه بریم چند قدم بیرون 

عزیزم مشکل شما تنهایی و بیکاریه نه داستان مسواک. تنهایی زیاد دل نازکت کرده وگرنه چیزی که تعریف کردی بیشتر مسخره و خنده دار بود تا ناراحت کنندهف انگار دو تا بچه دعوا کنند.

مشکل اصلیت رو با همسرت حل کنف شما به عنوان یه خانم بالغ برای بیرون رفتن محتاج اجازه کسی نیستیف اونم برای کارای عادی

تنها هستم از ۶ صبح میره ۷ میاد بعدم باید شامش اماده باشه میخوره بعدم یکم فیلم میبینه یا گاهی دلش برا ...

قطعا سخته

خودت رو سرگرم کن

کتاب بخون

تلویزیون

بخااااااب،من عاااشق خوابم

میفهمم تنهایی خیلی سخته حالا کار ایشونم شاید شوخی بوده

سعی کن خودتو یه جوری سرگرم کنی اینجا با بچه ها یا یه کار خونگی

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
چاره چیه  امد خونه کم محلش کن خودش پیگیر میشه بعد ناراحتیتو بگو  بنده خدا خواهرانه بهت م ...

چی میگی خواهر نمیزاره ی پیاده روی برم من یک سال بندرم ی روز تنها بیرون نرفتم برای خودم میگه بیرون برای چطه شب میام میریم. من مجرد بودم خیلی ازاد بودم همش بیرون با دوستام الان تو قفصم

2706