2733
2739
عنوان

تنهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 37 پست
اره اینجا شیرازی هم زیاده🙂

آره. یادت باشه اینجاکاربراقابااسم خانوم هم هستن. اول بدون خانوم هستن بعددرخواست دوستی. ولی خودم خانومم. درخواست دوستی بدی باهات صحبت میکنن ازتنهایی درمی ی. اونجاهستی بیرون نروکرونانیویورکی آمده خیلم بدمواظب خودت باش. راستی شوهرت چه کاره هست که ازصبح میره شب میاد

آره. یادت باشه اینجاکاربراقابااسم خانوم هم هستن. اول بدون خانوم هستن بعددرخواست دوستی. ولی خودم خانو ...

تو پروژه کار میکنه 

پروژه اب شیرین کن

این کرونا چیه دیگه😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو پروژه کار میکنه  پروژه اب شیرین کن این کرونا چیه دیگه😳

خداروشکر کارخوب داره به سلامتی. نمیدونی این ازاون انگلیسیه بدترهستش. دیشب اخبار فت. واردگشورمون هم شده.

خداروشکر کارخوب داره به سلامتی. نمیدونی این ازاون انگلیسیه بدترهستش. دیشب اخبار فت. واردگشورمون هم ش ...

ای بابا 

یکی نرفته یکی دیگه میاد 

پوسیدیم تو خونه به خدا

2731
ای بابا  یکی نرفته یکی دیگه میاد  پوسیدیم تو خونه به خدا

والا. من بادوتابچه توخونه دیونه شدیم. خداکنه واکس روبزنن به همه پیشگیری. چی میدونم ازاین ادمهاکه میسازن. تاادم های بیگناه بمیرن

والا. من بادوتابچه توخونه دیونه شدیم. خداکنه واکس روبزنن به همه پیشگیری. چی میدونم ازاین ادمهاکه میس ...

حالا خوبه ۲ تا بچه سرتون گرمه 

با ۲ تا بچه چطوری وقت میکنی اینجا باشی😁

حالا خوبه ۲ تا بچه سرتون گرمه  با ۲ تا بچه چطوری وقت میکنی اینجا باشی😁

خوابن دیگه. مردی شدن واسه خوشون 6و4ساله یکیش دختره. دیگه چکارکنم رو هاکه نمیزارن بیام گوشی رومیگیرم بازی میکنن. یه وقت ازادمیبینم میپرم اینجا😂😂😂تادعوانشده سرگوشی همدیگه رونکشتن بچه هام. 

2740