2726
عنوان

تنهایی

271 بازدید | 37 پست

من چند وقته ازدواج کردم و بخاطر کار شوهرم اومدیم بندر عباس اینجا خیلی تنهام از صبح تا ۷ شب تنهام هر روز حتی امروز که حمعس خیلی خوشحالم اینجا رو پیدا کردم از تنهایی در اومدم😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم صبحت بخیر انشالله همیشه دلت شاد باشه

خدایا هرگاه دلم رفت تامحبت کسی رابه دل بگیرد،تواورا خراب کردی!خدایا،به هرکه وهرچه دل بستم،تودلم راشکستی!عشق هرکسی رابه دل گرفتم تو قرار از من گرفتی!هرکجا خواستم دل دردمندم راآرامش دهم،درسایه امیدی وبخاطر آرزویی،برای دلم امنیتی به وجود آورم،تو یکباره همه را برهم زدی!ودرطوفان های وحشتزای حوادث رهایم کردی تا هیچ آرزویی دردل نپرورم...توچنین کردی تا به غیر از تو محبوبی نگیرم وبه جز تو آرزویی نداشته باشم و جز توبه چیزی یا کسی امید نبندم وجز درسایه توکل به تو آرامش و امنیت احساس نکنم...خدایا تورا براین همه نعمتت شکر میکنم
2728

وااا😟چی شد بلاخره 

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊
چی؟ 

نوشته از صبح تا شب تنهام بعد نوشتی خیلی خوشحالم ک از تنهایی در اومدم خب 

نرسیدم به چیزایی ک میخواستم قانون جذب رو میگم 😉پیرو قانون جذب منم 9/9/99پنج تا النگو طلا دستمه با یه سرویس هم گردنم و..❤❤خواهشن لطفن تاپیکای دعوا منو صدا کنین خیلی دوس دارم خب😊eliimmm69 سابق هستم😊
خوش آمدی خواهر. بندریهاخون گرمن ومهمون نواز. باهاشون اشناشو. همین جاخانومهای بندری هستن دوست شو

دلی احساس میکنم زیاد با قریبه ها جور نمیشن سخت ارتباط میگیرن چون من تقریبا ۷ ماه اینجام ی دفعه همسایه روبرو واحدم نیومد ۲ دفعه هم من غذا درست کردم رفتم در خونش درو باز نکرد

2706