2733
2734
شما بشدت احساس تنهایی میکنید  دیدن گریه دیگران در خواب نشانه اینه که بزودی خبر خوشحال کننده می ...

انشالله واقعا خیلی حس تنهایی میکنم خیلی شدید 

میشه یه صلوات بفرستی برام اونی ک عاشقشم عاشقم باشه🥺💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بی دلیل نیست که خواب میبینیم 

من به خواب خیلی اعتقاد دارم 

بنظرم خوابتو نادیده نگیر 

به حق فاطمه زهرا هرکسی آرزوی مادرشدن داره به زودی طعم شیرینش بچشه🙏لطفا برام دعا کنید دو قلوهای تو دلیم صحیح و سالم به دنیا بیان🙏❤️
به خاطر ندارم اصلا،یه جایی هم بود که اونجا رو نمیشناختم

خب هر چیزی رو که یادت میاد زنگ بزنی تعبیر خواب باید بگی انشالله که خیر هست

عمر دشمنانمان دراز باد...باشد که اوج موفقیتمان را نظاره گر باشند!!!
2728
انشالله واقعا خیلی حس تنهایی میکنم خیلی شدید 

سعی کن خودتو سرگرم کنی با کتاب کلاس اموزشی به یه دوست حوب وقت بگذرون 

بقیه چیزارو بسپر دست زمان 

به آینده دلنشین ایمان داشته باش 

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜
سعی کن خودتو سرگرم کنی با کتاب کلاس اموزشی به یه دوست حوب وقت بگذرون  بقیه چیزارو بسپر دست زما ...

مرسی عزیزم ولی اصلا حوصله هیچی ندارم فقط دلم میخواد بخوابم  همش میخوام بخوابم 

میشه یه صلوات بفرستی برام اونی ک عاشقشم عاشقم باشه🥺💔
2740

@taghirbavarha

مطالب این کانال رو از اولین پیامش بخون 

شاید یکم حوصلتو سر ببره اما در مورد روح میگه و کالبدهای انسان . تازه ب قدرت وجود خودت پی میبری و ب شناخت خدا میرسی و این ک مرگ پایان نیست 👌 

کتاب سفر روح 

و کتاب سه دقیقه در قیامت هم بخون 

مرسی عزیزم ولی اصلا حوصله هیچی ندارم فقط دلم میخواد بخوابم  همش میخوام بخوابم

اینا نشونه خودباختگی و افسردگی هست 

ما باید اونقدر قوی باشیم زندگی رو از پادربیاریم 

🍃اینکه زندگی سخته، غیرقابل انکاره اما من همواره جنگیدم و خواهم جنگید 💜💗💜💗💜
مادرم و تو تصادف از دست دادم،تو خوابم در حال آشپزی بود،بهم گفت دلم خیلی گرفته،وقتی دیگه مادر نداشته ...

مادرت زن مومنی بود؟ و اینکه مادرتون با مادرش قهر بودن حالا قهرم نه رفت و امد نداشتن زمانی که زنده بودن؟ مامان بزرگتون برا مراسمشون اومدن یا نه؟من شنیدم که میگن اگه کسی که فوت شده بیاد بخوابت و ناراحت باشه یعنی اون دنیا آرامش نداره میگید خودتون اعتقاد ندارید حداقل به کسی بگید براش قران بخوونند

مادرت زن مومنی بود؟ و اینکه مادرتون با مادرش قهر بودن حالا قهرم نه رفت و امد نداشتن زمانی که زنده بو ...

مادرم به حدی خوب بود که تو قالب کلمات نمیگنجه،نه اینکه چون دخترشم بگم...قهر با مادرش!هیچ وقت با هیچکس قهر نبود،گاهی از بس خوبی میکرد من میگفتم نکن مامان آخه چرا انقدر از خودت مایه میزاری برای همه،تو همون تصادف مادر مادرمم بود ،پدر مادرمم بود که بعد دو هفته از تصادف به خاطر ناراحتی شدید قلبی و خبر فوت مادرم ،پدربزرگمم فوت کرد،مادربزرگمم خیلی آسیب دید،علت رفت و آمد نکردنم خاله هامم ان که خیلی بد کردن،و بعدش مادربزرگم و من هم دیگه باهم تماسی نداشتیم چند ماهه

اینو باید بگم که پدرم راننده ماشین این حادثه وحشتناک بود ،اما هزاران بار پدرم مسؤل پدربزرگ و مادربزرگم بود که هرجا دعوت بودن میبردشون،کاری که بقیه نمیکردن،اما بعد این حادثه،شکایت کردن و هزاران آزار و اذیت کردن روحی مارو،یکی از خاله هام گفت تو و برادرت از ما عذر خواهی نکردید!!!!!!

من و برادرم عزیز ترین آدم زندگیمون و از دست دادیم،شنیدن این جمله به حدی برام سنگین بود که اصلا دلم نمیخواد ببینمشون،مادربزرگمم از روزی که بحث کردم با خاله هام تماسی نگرفته،چندین ماهه

مادرم به حدی خوب بود که تو قالب کلمات نمیگنجه،نه اینکه چون دخترشم بگم...قهر با مادرش!هیچ وقت با هیچک ...

عزیزم خدا رحمت کنه مامانت رو روحش شاد امیدوارم از پیامم ناراحت نشده باشی من کلا به صورت سوالی پرسیدم همین ... و واقعاااااا درکت میکنم چون یه همچنین مسئله ای سر تصادف مامان بزرگم برامون پیش اومد یعنی بگم چندین سال هیچ رفت و امدی با فامیل مادری نداشتیم همه بدبختیش پای ما شده داستانش طولانیه بیخیال فقط خواستم بگم این شرایط تنها برا شما نبوده ما هم تجربه کردیم اتفاقا چند روز پیش سر یه موضوعی باز حرفش بود ... اگه تونستی حتما براش قران بخوون(سوره یاسین) ایشالله مامانت برای خیر اومده صدقه بده دل نگران نباش در پناه حق

توضیح دادم

براش خیرات بده از اینکه مادرش یادش نمیکنه و فاتحه ... براش نمیفرسته ناراحته خودت هر پنچشنبه ها براش فاتحه بفرست و خیرات کن در حد توانت

در زندگیت همراه خوب داشته باشی یعنی خدا باهاته