2726

از یوسف 😁

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم زنگ بزن به دفتر ایه الله بهجت بگو قسمت تعبیر خواب رو برات وصل کنن

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
در مورد مادرمه که دیگه حضور فیزیکی پیشم نداره،ممنون اگه شوخی نکنید

ببخشید🥺

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 
در مورد مادرمه که دیگه حضور فیزیکی پیشم نداره،ممنون اگه شوخی نکنید

منم مادرم پیشم نیست😞

مادرم و تو تصادف از دست دادم،تو خوابم در حال آشپزی بود،بهم گفت دلم خیلی گرفته،وقتی دیگه مادر نداشته باشی حالمو میفهمی،انگار که مادرشو از دست داده بود تو خوابم،بعدم گفت با پدرت رفتیم یه جاده قشنگ آسمونو هم دیدم ولی دلم باز نشد...

با مادربزرگم یعنی مادر مادرم بنا به دلایلی رفت و آمد و تماس نداریم...و دلمم نمیخواد داشته باشم،از دم صبح دیروز بعد خوابم سردرد بدی دارم و ذهنم درگیره

مادرم و تو تصادف از دست دادم،تو خوابم در حال آشپزی بود،بهم گفت دلم خیلی گرفته،وقتی دیگه مادر نداشته ...

عمرمتدربزرگت طولانی شده 

حتما صله رحم کن مادرت ازت انتظار داره 

🔮لبَّیک یاحسَین (*لک لبَّیک یابن الزهراء *)🔮لَّعنتخدا بر یزید ملعون 😷، خبیث ،پست
2706