2737
2734
عنوان

کسی هست ک ازین دنیا سیرشده باشه وبخواد بمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینجوریم ولی خیلی میترسم از خودکشی و اینکه هنوز امید دارم که خدا نگاهم کنه ولی ...حس میکنم فراموشم کرده

دیروز یک خاطره بود حسرتش را نخور 💫 و امروز یک هدیه است قدرش را بدان و از تک تک لحظه هایت لذت ببر❣💗❤💜💛💚💙
2731
من سیرم ولی بخاطر دخترام دوست ندارم بمیرم تحمل میکنم

منم‌

قبل پسرم این بود ارزوم 

الان احتیاج دارم یه ضربه ی اساسی بخوره به سرم و دچار فراموشی بشم و راحت و از اول شروع کنم همه چی رو

زندگی میدان مبارزه است . خودت رابشناس ،روی  توانایی هایت  تمرکزکن ، سعی کن یهترین باشی ، ...

ممنونم خوب بود حرفاتون

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖
منم اینجوریم ولی خیلی میترسم از خودکشی و اینکه هنوز امید دارم که خدا نگاهم کنه ولی ...حس میکنم فرامو ...

نه خودکشی ک خوب نی... بازم توکلت به خدا باشه

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖
2738
خواهش میکنم ، واقعیت راباید قبول کرد ، ترس باعث تمام شکستها، مشکلات وبدبختی های ماست .

متشکر... معلومه سرد وگرم چشیده هستین

منم ی زمانی اینطوری شدم و فکرای خودکشی...

خالم  یدفه بهم گفت؛:  وقت واسه مردن هست ولی زمان زندگی کوتاهخ باید زنده بمونیم ببینیم چ اتفاقایی میفته

یعنی جالب بود واقعا برام 

راس میگفت

فارغ از غم و غصه هام ب این فکر کردم ک دنیا قراره چی بشه

اگه میکشتم خودمو دیگه تجربه کرونا رو نداشتم

عشقم ک بعد سه سال برگشت رو نمیتونستم باهاش باشم و خیلیییی چیزای دیگه

پس بمون  ببینیم قراره چی بشه

وقت واسه مردن زیاده و هممون میمیریم 

منم ی زمانی اینطوری شدم و فکرای خودکشی... خالم  یدفه بهم گفت؛:  وقت واسه مردن هست ولی ...

حرفتون واسه منم جالب بود البته جرات خودکشی و ندارم فقط ناامیدبودم