2703
2553

سلام کسی هست ارزوی مرگ کنه... زندگی براش بی مفهوم باشع و بخواد تموم بشه. 

برای اینکه بهتربشید چیکارکردین

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یه هدف مشخص کنی و به طرف هدفت بری هیچی به‌اندازه هدفمند بودن وقتی صبح از خواب بیدار می شی بهت شور زندگی نمی ده 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
یه هدف مشخص کنی و به طرف هدفت بری هیچی به‌اندازه هدفمند بودن وقتی صبح از خواب بیدار می شی بهت شور زن ...

وقتی اوناییکه علاقه داشتی نشد بعدش چی

🥀امضا خدا زیره همه خواسته هایتان البته به شرط آنکه به صلاحتان باشد🥀💖یه دختره خاص از تبار زمستون💋💖
من سیرم ولی بخاطر دخترام دوست ندارم بمیرم تحمل میکنم

درسته مادر بودن سخته

2714
وقتی اوناییکه علاقه داشتی نشد بعدش چی

چی بوده؟ 

یه آدم بوده؟ شغل؟ تحصیلات؟ یه چیز مادی؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
من چون از مادر پدرم دورم شهر غریبم خیلی تنهام بچه اولم هم فوت کرد ازون موقع هم دیگه بچه دار نم ...

چقدر سخت خدااا کنه ک هم بچه دار بشید هم بیایید شهرع نزدیک هم خداحال دلتون بپرسه

چی بوده؟  یه آدم بوده؟ شغل؟ تحصیلات؟ یه چیز مادی؟

یه شغل و رشته اینده عالی

مرسی عزیزم خدا دیگه نگاه نمیکنه بهم چند ساله شب و روزم اشکه اما براش مهم نیست دلم خیلی شکسته ایش ...

خدا نگاهمون میکنه ولی نمیدونم باز یجای این دنیا و زندگی لنگه... 

یه شغل و رشته اینده عالی

بازم تلاش کن دنیا که به آخر نرسیده. 

بعد رشته ها و شغل های دیگه هم هستند 

اول تمرکزت را بذار برای تلاش دوباره اگر خیلی از نظرت نشدنیه به پیشرفت شغلی جای دیگه فکر کن 

2706