2737
2734
عنوان

آنا عشقم، دوستان من تاپیک بخونید❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 758 بازدید | 44 پست
عزیزی ❤️ 

مث اینکه تصمیمت جدیه😥درپناه حق خواهری امیدوارم خیلی زود برگردی باخبرهای خوب زندگیت پراز نگاه ومعجزه های خداوند دوست خوش قلبم 🥺🌹😘

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس زود برگردین منتظرتون می‌مونیم  موفق باشین 🌹

چشم گلم 🌻 

انشاالله خدا نگاهی به دلم بکنه

توکل به خدا

موفق باشی 😘 😘 😘 😘 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
شرمندتم گل من برام دعا کن انشاالله خدا حاجت دلت بده 🌺 🌺 🌺 🌺 

پس ان شاءالله با خبر خوش برگردی🤗

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2731
مث اینکه تصمیمت جدیه😥درپناه حق خواهری امیدوارم خیلی زود برگردی باخبرهای خوب زندگیت پراز نگاه ومعجزه ...

انشاالله 

انشاالله بیام و خبر بارداریت بهم بدی

الهی آمین 😘 😘 😘 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
@مامانبزرگپانیذ   @موناآزادی   @rahaa98   @سواره   @مائده6525221 &n ...

سلام سمانه جانم چرا دیگه نمیایی ناراحت شدم که کلا نمیایی دلمون برات تنگ میشه خیلی 

اینجا فقط شما مرتب همیشه به یادم بودید عزیزم نمیدونم آرزویت چیه حاجت مهمت چیه ولی من آرزو میکنم آرزویت برآورده بشه حاجت روا بشی دوباره بیایی دورهم باشیم 

ولی با روحیه شاد و توام با خوشبختی و خوشحال باشید که به تمام آرزویت رسیده باشید من همیشه به یادتم گلم سمانه جان

درسته منم کم میام سایت ولی هرموقع میام یاد تو هستم عزیزم الهی همیشه لبت خندون باشه ...

به امید دوباره. .فریبا ✋👌😍😘😘😘💕💕

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
2738
انشاالله  انشاالله بیام و خبر بارداریت بهم بدی الهی آمین 😘 😘 😘

الهی آمین❤️😘

۷ساله در انتظارم  مامان شم خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن🥺😍خدا جونم مواظبِ منو همسرم باش😍 لطفا پروفایلم کپی نشه مرسی💕
شرمندتونم ❤️❤️🌹🌹🌹

☺️☺️💗💗💗💗💗 دعات کردم ایشااله بهتریما واست اتفاق بیوفته الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️
سلام سمانه جانم چرا دیگه نمیایی ناراحت شدم که کلا نمیایی دلمون برات تنگ میشه خیلی  اینجا فقط ش ...

سلام گلم 🌹 ممنونم مهربونم 😍 

دل کندن ازتون برام سخت بود و هست

ولی واقعا یک مدتی دوست دارم تنها باشم، همیشه تو ذهنم هستید، دوستتون دارم

انشاالله به حاجت دلت برسی 💕 😘 💕 😘 

☺️☺️💗💗💗💗💗 دعات کردم ایشااله بهتریما واست اتفاق بیوفته الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

ممنونم مهربونم 😍 انشاءالله حاجتتون روا بشه 🌺 

سلام سمانه جان، دعا گوت هستم. ان شاءالله حال دلت عالی بشه. در پناه خدا باشی. هر وقت رفتی حرم امام رض ...

سلام گلم 🌹 

انشاالله تاپیک بعدی که تگت کردم خبر عروسیت بهم بدی، الهی آمین 🤲 💚 💚 💚 

در پناه حق 

ممنونم مهربونم 😍 انشاءالله حاجتتون روا بشه 🌺 

💖💖💖💖💖💖💖💖💖

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

دوستان گلم در پناه حق باشید

🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺💖💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌹🌹🌹🌹

2706