2737
2739
حقیقنش من چون خسته شدم. یه خورده بی خیال رزیم شدم. خیلی نه ها.... به ۷اطز همین نمیدونم استپ کردم یا ...

بخدا دقیقا مثل منی منم شل کردم یکم بقول شما ریزه خواری میکنم ...ولی والا همه با روزی هزار و خورده ای کالری دارن هفته ای ی کیلو وزن کم میکنن من خودمو میگم فک کنم جو گیر شدم و زیاد از حجم کالری پای من اوردم واسه این بریدم

بخدا دقیقا مثل منی منم شل کردم یکم بقول شما ریزه خواری میکنم ...ولی والا همه با روزی هزار و خورده ای ...

اره تاپیک بامداد خمار هم اگه ببینی با فرمول اونا حساب کنی من خیییلی کمتر میخورم. شایدم به قول شما به خاطر خیلی کم خوردتمونه. چون اونا ام خوب دارن کم میکنن با اینکه بیشتر میخورن

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.