2752
2734

من نمیدونم چرا هر وقت تنها میشم یکی تاپیک جن میزنه خودمم اولش با شوق میام تو تاپیک ولی تا خانواده برگردن سکته رو میزنم

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم میدونم البته مال درگیری فکریمم هست  من ناراحت نمیشم 🌹

عزیزم من زیاد توی خواب اذیت میشم 

مثلا توی خواب میان منواذیت 

مامانم رفته پیش یه دعانویس 

دعانویسه گفته چون دخترت خیلی غصه میخوره و به اعصابش خیلی فشار میاره 

همزادش اونو اذیت میکنه 

یه دعا هم داده ولی دعاش موقعی که همرام هست خیلی خوبه

2731
میگن     البته با جنس اهنی

من تو فیلم آنابل دیدم از این علامت صلیب ها که ماله مسیحی هاست دختره میگرفت سمتش ناپدید میشد

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
عزیزم من زیاد توی خواب اذیت میشم  مثلا توی خواب میان منواذیت  مامانم رفته پیش یه دعانویس ...

منم مسکلات فکریم خیلی زیاده خودمم حدس میزنم از اینا باشه خصوصا این چندوقت شبی نیس ک کابوس نبینم 

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .
به اون باور ندارم کلا خیلی به صلیب اعتقاد ندارم اما به بسم الله اره کارسازه 

اره منم اعتقاد ندارم برای ما مسلمان ها خب قران یا همون بسم الله ولی چون اونا دینشون مسیحیه از این روش استفاده میکنن .موندم اونایی که هیچ دینی ندارن اون لحظه چیکار میکنن،😬

از نظر شما جن وجود نداره؟

چرا وجود داره اما قابل مشاهده برای 99 در صد مردم نیست، کسی که ادعا کنه چیزی رو میبینه یا میشنوه که اکثر  مردم نمیبینن و نمیشنون احتمال اختلال داره،

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...