2410
2553
نه نیومده بود بیشترشون نیومده بود ولی من کاملا یه زلزله کامل حس کردم جوری ک پناه گرفتم 

پس توهم بوده.

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی بارتازع نامزد کردع بودم برادرشوهرم توی حیاط بود گف بیا بازی رفتم وسط بازی یکی ازطرف چپ بهم سنگ کلوخ میزد😓😓😓وایی نگم براتون ک چقدترسیدم اون روز رفتم وردل شوهرع نشستم

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
الان عمت خوب شده

اره رفتن پیش دعا نویس 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2720
اره منم یه جای تاریک دیدم چندتاسوسک باهم حرف میزدن ومنودیدن بامن شروع به حرف زدن کردن ازترسم یادم نی ...

😐

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
2714
😶😶چه رعب انگیزه😶😶

من دارم به حرفای اون خانمه تمنا فکر میکنم چون خیلیا بهم به شوخی میگن دیوونه ازشون میپرسم به شوخی میگید یا چیزی حس کردین؟🤦‍♀️🤦‍♀️

حاجت سنگینی دارم برام  دعا کنید🙏🏻من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام.. .

ی بارخونه مادربزرگم بودم منودخترخالم بودیم داشتیم حرف میزدیم من ازپشت پنجرموهای دایی جونم دیدم صداش زدم دایی امیر ولی جواب ندادتکون نخورد منم رفتم توی حیاط ولی هیچکس نبود دایی امیرم بعددوساعت اومدخونه بهش گفتم توپشت پنجرع بودی گف ن بعدیهو گف عارع عارع من بودم اخ خونه مادرجون یکم وحشتناک آدم میترسه

یه صلوات مهمونم کنید😔💝برام دعاکنید درحال جدایی هستم بخاطرخیانت.تهمت.حرف ناحق.دهن بینی.کتک زدن.....من کتک خورم ملس😭خدالعنتش کنه غرورم له شده زنانگی من له شده غرورم آسیب دیده وقتی ازم نمیدونی قضاوتم نکن ....🤙خدایی حوصله بحث ندارم ریپلای نکنید....بالا رو بخون ازدرد دلم بفهم....من بدنم همش زخمه همش....
2706