2737
2734
عنوان

چطور به بچه دو ساله که اصلا شیر گاو دوست نداره شیر گاو بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 368 بازدید | 40 پست
مرسی گلم نزدیک بودین می فرستادم براتون

نوش جونت فدات❤❤😘

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهر حال شیر گرم با عسل تجویز پزشکی هست . شاید منظور استادتون شیر جوشیده بوده که با شیر ولرم متفاوته ...

نمی دونم والا اگه پزشک با مدرک درست حسابی تجویز کرده که اره ولی این استادمون اطلاعاتش واقعا زیاد بود چون مدرک دکتراشو از تهران گرفته بود بعد مثلا می گفت تفلونو به هیچ وجه زیرشو زیاد نکنید چون وقتی شعله زیاد  بشه سرطان زاست من دقت کردم وقتی شعله زیاد می کنم انگار یه بویی می ده

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2731

شیرگاو تنها منبع کلسیم نیست.شاید معدش قند لاکتوز شیر رو نمیتونه تحمل کنه برای همین نمیخوره

کنجد-سنجد-بادام سرشار از کلسیم هستن. 

دانه چیابریزید توی سوپش

وقسم به حقارت واژه و شکوهِ سکوت ؛ که گاهی شرحِ حالِ آدمی ممکن نیست ...

خودت پیشش شیر بخور تعریف کن بگو به به بعد چندروز اونم میخوره من هرغذایی بخام به دخترم بدم همینکارو میکنم مثلا با هیجان میگم وااای جی جی گاوه اونم میاد میخوره

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
نمی دونم من هرروز صبح شیر و عسل می خوردم بعد یه دفعه سرکلاس گفتم استاد شیمیمون که دکترای شیمی داشت گ ...

من دوسال به پسر بزرگم شیر عسل میدادم هرشب یا روزا اول شیرو ولرم میکروم بعد توش عسل میریختم خداروشکر سالمه و دوسش داشت الانم چندروزه به کوچیکه میدم.تازه اوایل نمیدونستم عسل رو تو شیر میریختم بعد گرم میکردم ولی فهمیدم نباید باهم گرم بشن

2738

به عنوان یکی که خیلی بدغذا بوده یه نصیحت میکنم. خیلی اصرار نکن. چیزی دوست نداره یه مدت ولش کن. من بچه بودم وقتی برای یه غذا بیشتر اصرار یا تهدید میکردن بیشتر ازش بدم می اومد و بعدا هم باهاش کنار نیومدم  . با یه چیزای دیگه کلسیمش رو تامین کن. اگه ماست یا دوغ یا کشک میخوره خیلی خوبه. بعضی مواد دیگه هم هستن که کلسیم دارن. خیلی از مواد غیرلبنی هستن که کلسیم دارن. یه سرچ تو اینترنت بزن. این مواد رو پیدا کن. میتونی بعضی غذاها رو هم با شیر درست کنی. به جز سوپ، اگه هله هوله میخوره کیک با شیر درست کن. البته چون شکر داره زیادش خوب نیست. میتونی کیک با خرما درست کنی شکر کمتر میبره. نون با شیر هم میشه درست کرد. خود خرما هم خاصیت داره. بادام و یه سری مواد دیگه هم کلسیم دارن. به جز کلسیم ویتامین دی هم مهمه برای جذب کلسیم.
در مورد بدغذایی صبر و حوصله داشته باشین. هر بچه ای یه جوره. بعضی ها اینطوری هستن که بهشون چیزی نگی ولی دور و ورشون شلوغ باشه و همه از اون غذا بخورن اونم تشویق میشه. بعضی هم با حیوونات خونگی تشویق میشن. بعضی ها هم باید یه مدت ولشون کنی که یادشون بره بعدا دوباره بهشون اون غذا رو بدی.

آموزش ریاضی دبیرستان به صورت رایگان در کانال آپارات https://www.aparat.com/riazi.motevasete/

خانما پسر من ۱۸ ماهشه لب ب شیر نمیزنه ابمیوه هم نمیخوره کلا مثل خودم بد غذاست و فقط شیرمو میخوره منم خیلی ضعیفم ۴۷ کیلو ام بخدا خسته شدم میخام از شیر بگیرمش که غذا خور بشه اما میترسم هیچی نخوره و پوکی استخون بگیره عذاب وجدان دارم چ غلطی بکنم

من بهارم که جهان از نفسم خندان است