2726
عنوان

چطور به بچه دو ساله که اصلا شیر گاو دوست نداره شیر گاو بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 366 بازدید | 40 پست

ابمیوه بده 

بزار گرسنه بشه یکم ک کرسنگی بکشه شاید بخوره 

تو شیشه بریز شاید خوشش بیاد 

شیر موزو اکثر بچه ها دوس دارن 

شیر  کاکائو بهش بده 

یا از این بسته بندیا براش بگیر ک خوشحال بشه بخوره 

شیر عسلم میتونی امتحان کنی 

یا  ی بار شیر خشک بده ی بار شیر گاو 

چیزی ک باعث از دست دادن ارامشت بشه ....« زیادی گرونه » رهاش کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه شیر عسل نباید اصلا گرم کرده اگه می خواید عسل توش بریزد همون جور سرد هم بزنید می گن اگه هسل با شیر ...

عسل رو با شیر گرم نمیکنن که بعد اینکه شیر گرم شدعسل میزنن . من نشنیدم میشه منبع برام بزارید بخونم در موردش

2728
گاوداریها دارن حالا سیاهم نبود اوکیه

محض خنده گفتم من روستایی ام داریم واقعا خاصیتشم شبیه شیر مادره

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻
خیلی نگران کلسیم بدنش هستم تا الان همه کاری کردم  تو غذا هم فقط تو سوپ می شه بریزم که زیاد سو ...

شیر بادوم درست کن بهش بده!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
عسل رو با شیر گرم نمیکنن که بعد اینکه شیر گرم شدعسل میزنن . من نشنیدم میشه منبع برام بزارید بخونم در ...

نمی دونم من هرروز صبح شیر و عسل می خوردم بعد یه دفعه سرکلاس گفتم استاد شیمیمون که دکترای شیمی داشت گفتش نخوری پیوند می ده اینا اصلا نباید گرمش کنی باش یر دیگه حالا نمی دونم من خودم دیگه بعدش نخوردم چون ترسیدم

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
محض خنده گفتم من روستایی ام داریم واقعا خاصیتشم شبیه شیر مادره

اره عزیزم خوشمزه هم هست خوشبحالتون 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
نمی دونم من هرروز صبح شیر و عسل می خوردم بعد یه دفعه سرکلاس گفتم استاد شیمیمون که دکترای شیمی داشت گ ...

بهر حال شیر گرم با عسل تجویز پزشکی هست . شاید منظور استادتون شیر جوشیده بوده که با شیر ولرم متفاوته . 

عسل رو با شیر گرم نمیکنن که بعد اینکه شیر گرم شدعسل میزنن . من نشنیدم میشه منبع برام بزارید بخونم در ...

عسل بهتره تو شیر داغ حل نشه...یه نوع ترکیب سرطان‌زا میشه بدتر....

البته اگر دمای شیر به زیر ۶۰درجه برسه و فقط گرم یا ولرم باشه مشکلی نیس

2706