2703
2553

پسرم رو تازه ازشیر گرفتم و متاسفانه هیچ جوره شیر گاو نمی خوره حتی طعم دار و با نی هم نمی خوره خواهشا راهکار بهم بدین

شیر بز بده شبیه شیر مادره

بز سیاه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

شیرکاکائو هم نمیخوره؟

شیر سویا بش بده

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اولاش اینجوریه چون ب شیر خودت عادت کرده بوده... یهویی بهش نده کم کم مثلا ی قاشق ظهر دادی دیگ نده تاشب کم کم زیادش کن..

قطعا ب آرزوم رسیدم ۹/۹/۹۹......خدایا غیرممکن های زندگیم رو ممکن کن....اللهم صل علی محمد وآل محمد....
2714
فدات بزسیاه از کجابیاره

گاوداریها دارن حالا سیاهم نبود اوکیه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
اصلا نخوردع تا الان؟ معمولا از ۱ شیر گاو رو میدن . با عسل بهش بده گرمش کن

نه شیر عسل نباید اصلا گرم کرده اگه می خواید عسل توش بریزد همون جور سرد هم بزنید می گن اگه هسل با شیر گرم بشه پیوندی می ده که اصلا خوب نیست

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
2706