2737
2734
عنوان

پسرم توی خواب مدام زور میزنه و به خودش میپیچه

| مشاهده متن کامل بحث + 3911 بازدید | 26 پست
پسر منم همینجور بود بهش شیرخشک ببلاک کامفورت دادم خیلی بهتر شد. هر چند همه بچه ها نفخ دارن باید بهش ...

ببلاک کامفورت میدادم ولی اصلا سیرش نمیکرد.برای نفخش هم دایمتیکون با گریپ میکسچر میدادم فرقی نمیکرد

عزیزم شیر خشک نان سنگینه بیباک سبک تره بهتر بهش بدی اصلا سعی کن شیر خودتوبدی بزرگتر که شد عادت می‌کن ...

اخه ببلاک هم نساخت بهش.موندم چه شیرخشکی بدم بهش

روزی دو تا سه بار بهش میدم.چجوری کمترش کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین عزیزم پسر منم همین طور بود انقدر براش ناراحت می شدم که تو خواب اینطور می کرد...یک ذره روغن زیتو ...

عزیزم تقریبا اینکارا رو انجام دادم زیاد تاثیر نداشت.فقط برام سواله چرا توی خواب بخصوص صبح ها بیشتر اینجوری میشه

بنظرتون میتونه بخاطر ریفلاکسش باشه؟چون برای اونم نکسیوم داره میخوره

2728
عزیزم شاید خودت مراعات غذایی نداری و شیر خودت بابت باد معده و پیچیدن نوزاد میشود نوزاد میخوره کاری ج ...

خیلی سعی میکنم همه چی نخورم.گوجه و خیار و ماکارونی و خورشت سبزی و شیر و اینچیزا رو نمیخورم اصلا.گاهی کره یا پنیر بخورم

بنظرتون چیا دیگه نباید بخورم.اخه خودمم خیلی دارم ضعیف میشم ازبس چیزی نخوردم شیرمم داره کم میشه

راستش خودمم خیلی یبوست دارم بنظرتون به اینخاطر میتونه باشه؟

شیر هم راستش همش گرسنه هست زیاد میخوره نمیتونم ندم بهش اروم نمیشه

ببلاک کامفورت میدادم ولی اصلا سیرش نمیکرد.برای نفخش هم دایمتیکون با گریپ میکسچر میدادم فرقی نمیکرد

دیگه با شیر خشک صحبت از سیر نشدن اشتباهه. ولی مطمئنم اون شیری که بهش میدی بهش نمیسازه

عزیزم تقریبا اینکارا رو انجام دادم زیاد تاثیر نداشت.فقط برام سواله چرا توی خواب بخصوص صبح ها بیشتر ا ...

پسر من هم صبح ها اینطور می شد .اما رفلاکس نداشت..به نظر من که باد معده و درد شکمه

2738
بنظرت چی بهش بدم که همش قوه داشته باشه هم دل درد و یبوست نشه

من خودم ببلاک استفادع کردم بنظرم هضمش راحتتر بود. حتی چند تا دکترم همین نظر داشتن. شیر نان سنگین هست. بعدم پسر با ببلاک کامفورت یبوست هم نمیشد 

عزیزم تقریبا اینکارا رو انجام دادم زیاد تاثیر نداشت.فقط برام سواله چرا توی خواب بخصوص صبح ها بیشتر ا ...

سلام عزیزم

میدونم تاپیک قدیمیه ولی اگه ممکنه جوابم رو بدید.

پسر شما بهتر شدن؟

اگه آره، چجوری؟ و چند ماهگی؟

منم یه نوزاد دو ماهه دارم که چند وقتی هست اینجوری شده. رفلاکس پنهان هم داره. احتمال آلرژی به پروتئین گاوی هم میدم چون علائمش رو داره. 

بچه شماخوب شد؟چندماهشه

سلام گلم

پسرم الان شش ماهشه. زور زدنش به نسبت اون موقعها که نوزاد بود بهتر شده. البته پسر من بیشتر، صبحها این حالت رو داشت. هنوزم داره ولی کمتر. 

از یکی دوماهگی که این زور زدنش شروع شد، تا الان که شش ماهشه، هر روز صبح با دلدرد و معذرت میخوام باد شکم بیدار میشه. که خدا رو هزار بار شکر، الان بهتره.