2737
2734

سلام مامان های عزیز.پسرم ۴۷ روزشه.تقریبا هفته پیش بود بخاطر اینکه زیاد شیرمیخواست و کم بود براش شیرخشک اپتامیل اچ آ گرفتم.سه چهارروز که دادم گرسنگیش خیلی بهترشد اما یبوست شد.بجاش نان اچ آ گرفتم اون یبوستشو بهتر کرد ولی چند روزه صبح ها ساعت ۷واینا موقع افتاب بیرون اومدن تا ۱۰و۱۱ و گاهی هم عصرها مدام تکون میخوره زور میزنه و به خودش میپیچه.توی خواب هم هست ولی گاهی اوقات بهترکه میشه دوباره تکرار میکنه تا یوقتایی به گریه میفته.باز خواب میره و دوباره تکرار میکنه.معذرت میخوام همش هم باد معده ازش خارج میشه.بنظرتون بخاطر شیر خشکه یا شیر خودم؟چه شیرخشکی بهش بدم؟

واقعا خسته شدم اصلا خواب ندارم

شکمشم روزی یا دو روزی یکبار کار میکنه

تعداد رای : 6
نظرسنجی
شیرخشک
0
0%
شیرمادر
2
33%
دل درد
4
66%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین عزیزم پسر منم همین طور بود انقدر براش ناراحت می شدم که تو خواب اینطور می کرد...یک ذره روغن زیتون دستت را چرب کن روزی چند مرتبه دور نافش رو به شکل دایره ای ماساژ بده ..با شکم بخوابون روی دستت که فشار بیاد کمی به شکمش هم باد شکمش هم دردش کمتر بشه..و از همه مهمتر اینکه حتما چندین بار در روز براش حرکت دوچرخه بزن با پاهاش ..یعنی پاهاش رو نوبتی ببر کاملا داخل شکمش..باد شکمش تخلیه می شه..اگر همه این کارها را با حوصله انجام بدی خیلی خیلی بهتر میشه

2738

عزیزم شاید خودت مراعات غذایی نداری و شیر خودت بابت باد معده و پیچیدن نوزاد میشود نوزاد میخوره کاری جز خوردن ندارد باید دو ساعت به دو ساعت بهش شیر بدهی شیر خشک هم وقتی شیر ت کمه و بچه سیر نمیشه بهش کم کم بدهی چون معده ش کوچیکه ....پرخوری هم باعث دل دردش میشود ....

2706