2733
2739
عنوان

جدی چطوری تو پروفایلم نشون بدم مجردم و پولدار؟ نمیخوام عکس بزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 26 پست
تیکه ننداز راه حل لطفا 

تیکه نبود 

خواستم به خودت بیایی دخترم 

راه حل ندارم 

به نظرم چیزهای مهمتری توی زندگی وجود داره

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عکس آقای خرچنگ تو انیمیشن باب اسفنجی رو بذار 

هم مجرد بود هم پولدار 😁

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
2731
بازم قضاوت !! به یکی کراش دارم میخوام بدونه

یعنی میخوای بخاطر پول بیاد سراغت که خودت خودتو گول بزنی؟؟؟

ܧࡋࡅ࡛ܩܢ‌ ܩࡅ࣫ܫܣܥ‌‌ࡇ ࡅ࡛ܘ‌ ࡅ࣫ܦ‌⁽♥️💍⁾ܥߺ᳝ߺܣܙߺ߳ܝ‌ܥܸࡍ߭ ࡆܙߺ߳ܦ߭ࡆࡐ߳ ܝ߭‌ܢ߭ܝ‌ܭ݇ܥܸܩࡊ ܒ‌ܠـܢ̣ܝ:)❤😍

عاشقتم که مثل خودم عشق پولی

♥️🥺زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟   

یعنی کالا هستی و خودت بی ارزشی که به خاطره پولت بیاد سراغت 

چه طوره اگهی بزنی به من عشق بورزید ماهیانه پول دریافت کنید 😏😏 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2740
کوفت😂😂😂😂😂😂😂😂😂سفارش عکس پروفایل برای جذاب مغرور چی داری تو دست و بالت؟؟؟,همین پروفایل خودم خ ...

شماره کارت میدم حساب کن بعد ایده های گرانبهامو رونمایی میکنم برات😎

رَهِ آسِمان دَرون است .... ☁️