2737
2734
عنوان

کسی پیش دکتر ندا عباسی توی شهریار رفته

| مشاهده متن کامل بحث + 3346 بازدید | 16 پست

اصلا نرید اگه جونتونو دوست دارید من یبار پارسال رفتم پیشش واسه اقدامات قبل از بارداری قبل اینکه سونو از تخمک ام بگیره که بفهمه تنبلی دارم یا نه واسم قرص نوشته بود که یه شب با درد زیر دل افتظاحی مواجه شدم رفتم سریع سونو گفتش دارو میخوردی 

گفت از بس فولیکول‌های بدنت زیاد شده درد داری 

رفتم پیش ندا عباسی گفتم خندید گفت خب مگ  چیشده یه امپول مینویسم تعداد تخمکای فعالت بهتر شن 

واقعا درک و شعورش صفره 

دوبار ازش لطمه بدی خوردم یبارم بعد یه سال رفتم‌پیش از رو سادگیم هنوز درست نشناخته بودمش با جون بچم که سالم بور بازی کرد خدا ازش نگذره 

دقیقا ۷ هفتم بود من هماتوم داشتم بهم هیچی نداد و گفت استراحت مطلق شدم ۸ هفته بعد رفتم  سونو همون آقا گفتن عجیبه که امپول پروژسترون بهت نداده دکترت 

گفت خطره سقط داری و من دو روز بعد سونو با خونریزی عجیب مواجه شدم وهمون روز فهمیدم دارم سقط میکنم 

اگه واقعا دکتره با وجدانی بود دلش به حال زن باردار میسوخت نه اینکه سرَسری ردش کنه 

خدا فقط خودش جوابشو بده که واسه بیماراش وقت نمیذاره منکه راضی نبودم چون شاید بچم سالم میموند....

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.