2737
2739
عنوان

عجیب ترین خوابی که تا حالا دیدید چی بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 169 بازدید | 30 پست
خواب دیدم رفتم امامزاده زیارت بعد یهو امامزاده زنده میشه یکم میترسم بعد دستم میگیره میبرتم بازار برا ...

دمپایی

دنبال يه دليل براي پرواز بگرد حتي وقتي هزار تا دليل براي سقوط داری   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پدرشوهر مادرشوهرم ۵ ساله فوت شدن و خونه شون همینجور خالی مونده اززمان فوت شون

یه شب خواب دیدم در خونه شون دوباره‌مثل قدیما بازه و‌من رفتم‌تو حیاط شون برادرشوهر و پسرخواهرشوهرمو دیدم که لباس مشکی تنشونه تو‌خواب اصلا برام سوال نشد‌که‌چرا بعد رفتم توخونه مادرشوهرم اومد استقبالم خیلی گرم باهام روبوسی کرد بهش گفتم پس عمو‌کجان منظورم پدرشوهرم بود که یادمه مادرشوهرم اشاره‌کرد گفت اونجا خوابه دیدم اره یکی زیر پتوئه و پدرشوهرمو اصلا توخواب قیافه شو ندیدم

بعد دیدم خواهرشوهرمم اونجاست خیلی ورم‌کرده بود و به شدت صورتش سیاه شده بود رفتم پیشس نشستم‌ گفتم شما بهترین گفت اره بهترم باز حالا خوبه‌که مال من مثل فلانی(اسم یه زن و‌گفت که بعد هرچی فکرکردم یادم نیومد اسمشو)درد نداره

صبح ‌پاشدم زیاد اهمیت ندادم به خوابم چون به نظرم بی ربط و چرت میومد ولی جالب بود‌که‌چند ماه بعد همین خواهرشوهرم که تو خوابم بود یه بیماری سخت‌گرفت که دوساله الان درگیرشه و شیمی درمانی کرده و‌خلاصه خیلی اذیت شده

دیگه نمیدونم اخرش چی میشه خوب میشه یانه اما اینجور استدلال کردم که اموات خیلی قبل تر انگار باخبر میشن از اتفاقاتی که میخواد بیوفته

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
کاش یکی بود واسم تعبیرش میکرد خیلی ذهنمو مشغول کرده کلیم ازشون مواظبت میکردو همشون به ترتیب پیش هم گ ...

تعبیرش باید خیلی مهم باشه

2742
من پدرشوهر مادرشوهرم ۵ ساله فوت شدن و خونه شون همینجور خالی مونده اززمان فوت شون یه شب خواب دیدم در ...

کاملا موافقم   

یه بارم شوهرم خواب دید در مغازه بابام افتاده و گفت به نظرت این چه خوابی بود دیدم گفتمش خواب ظهر تعبیر نداره بعدش فردا صبحش در مغازه بابام فنرش در رفت بعد ده سال افتاد بابام گفت خیلی عجی بوده تا حالا فنرش در نرفته بود

من کلا  خواب نمیبینم فیلم سینمایی میبینم😂یه بار خواب دیدم داعش حمله کرده به ایران منم یه تفنگ ...

ای وای        

2740
یه بارم شوهرم خواب دید در مغازه بابام افتاده و گفت به نظرت این چه خوابی بود دیدم گفتمش خواب ظهر تعبی ...

خیلی عجیبه   

خوابای عجیبه من همه مربوط به پدربزرگمه که فوت کرده و تو شرایط مهم زندگیم میادو خبر بهم میده ازقبلش&n ...

مثل یه مدیوم 

2706