2733
2734
عنوان

تولددددددت مبارک😍😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 26 پست
عزیزدلم انشاءالله همیشه تو زندگیت شادو خوشحال و موفق باشب گل من😚😚😚☺️☺️☺️🤗🤗🤗🤗😍

😘😘😘😘😘😘😍😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
وای خداااا چقدر امروز منو خوشحال کردید استارتر عزیزم ی دنیا ممنون از محبتت😍😍😍😍😘😘😘😘😘🤩😘🤩

من کاربری قبلم که بهتون پارسال تبریک گفتم نازگل 3 هست نمیدونم یادتون هست یانه دقیقا پارسالم تاپیک زدم براتون شاید شمامنو نشناسی من میشناسمتون البته کاریتونو عزیز🙂🙂🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من کاربری قبلم که بهتون پارسال تبریک گفتم نازگل 3 هست نمیدونم یادتون هست یانه دقیقا پارسالم تاپیک زد ...

محبتاتون انقدر زیاده ک یادم نمیمونه

ای کاش میشد منم جبران کنم براوت😘😘😘😘😘😘😘😘

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
محبتاتون انقدر زیاده ک یادم نمیمونه ای کاش میشد منم جبران کنم براوت😘😘😘😘😘😘😘😘

فدات عزیزم شماخیلی مهربونی. 🤗اینم بگم بیشتر خوشحال بشی شما تهرانی و من خراسان جنوبی☺️☺️☺️😅

فدات عزیزم شماخیلی مهربونی. 🤗اینم بگم بیشتر خوشحال بشی شما تهرانی و من خراسان جنوبی☺️☺️☺️😅

اصفهانم😅

2740
ا جدی همیشه فکر میکردم تهرانی😅😅😅😅س اباجی جونم تولدت مبارک 🤗😘

جووون باباااا

فدات😍

جووون باباااا فدات😍

فککککک کن فقط ی چند کلمه بلدم 😂😂😂😂به هرحال همیشه شادو سربلند باشی تو زندگیت گلم. خداقسمت کوه کرونا گم بشه بیام اصفهان تابحال نیامدم 😕😕😕

فککککک کن فقط ی چند کلمه بلدم 😂😂😂😂به هرحال همیشه شادو سربلند باشی تو زندگیت گلم. خداقسمت کوه کرو ...

انشالله