2410
2553
عنوان

تولددددددت مبارک😍😍😍

117 بازدید | 26 پست

عزیز دلم سالروز زمینی شدنت مبارک فرشته اسمونی😘😍❤️❤️❤️❤️❤️💛🧡💜💙💚❤️👑🌻🌹🎆🎇✨🎈🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊✨🎆🎇✨🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎉🎉🎉🎉🎉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واس منم ۳دی هست یادت ک نرفته😡😂

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2714
تولد منم پسفرداس

😍😍🥳🥳👏👏

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
انشالله ک یادم میمونه و بهت تبریک میگم خانومی😍😘

فدات گلی😃😍😘

وای خداااا چقدر امروز منو خوشحال کردید

استارتر عزیزم ی دنیا ممنون از محبتت😍😍😍😍😘😘😘😘😘🤩😘🤩

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
وای خداااا چقدر امروز منو خوشحال کردید استارتر عزیزم ی دنیا ممنون از محبتت😍😍😍😍😘😘😘😘😘🤩😘🤩

عزیزدلم انشاءالله همیشه تو زندگیت شادو خوشحال و موفق باشب گل من😚😚😚☺️☺️☺️🤗🤗🤗🤗😍

2706