2733
2734
عنوان

از آشناهاتون کسی خودکشی کرده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13931 بازدید | 195 پست
عزیزم اخه چرا میخوای اون دنیات رو خراب کنی؟ مشکلات گذران

واقعا درست میگی من وقتی خیلی از مشکلاتم خسته میشم به این فکرمیکنم که ۵ سال یا ۱۰ سال دیگه این مشکلا تموم شدن دیگه کمتر حرص میخورم

واقعا درست میگی من وقتی خیلی از مشکلاتم خسته میشم به این فکرمیکنم که ۵ سال یا ۱۰ سال دیگه این مشکلا ...

اره عزیزم قطعا درسته همین رو تو زندگیت درپیش بگیر دنیا اونقدر بی ارزشه که ارزش حرص خوردنم نداره به قول شاعر

زندگی ، آبتنی کردن در این رود است
وقت رفتن به همان عریانی؛ که به هنگام ورود آمده ایم
دست ما در کف این رود به دنبال چه می گردد؟
!!!هیچ
زندگی، وزن نگاهی است که در خاطره ها می ماند
شاید این حسرت بیهوده که بر دل داری

حواسم نبود، روم به سوی تو نیست دلم پیش دنیای تو گیر بود نفهمیدم این، رنگ و بوی تو نیست بهم بال دادی که پر وا کنم من اما هراسیدم از پر زدن چقدر مهربون آسموناتو واسه حس پرواز دادی به من تو اینقدر ماهی، که برعکس من همیشه برام وقت داری میخای اگه یک قدم سمت تو آومدم تمام مسیرو به سمتم بیای من اما، همون یک قدم سختمه زمین می خورم، باورم می شکنه تو بخشنده ای، بچگیمو ببخش بزرگیت تنها امید منه یه سر بزن ...ضرر نمیکنی ..  http://dadashreza.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا ارزش داره؟من شوهرمو خیلی دوست دارم.ولی اگه خدای نکرده ی روز بخواد خیانت کنه.میفهمم لیاقتش همون ...

هردو سنشون کم بوده....ن اصلا ارزش نداره حتی اشکت واس ی بی لیاقت بریزی چ برسه اینک بلای سر خودت بیاری ...

هیچ کاری بی حکمت نیست
2728
خودکشی با تفنگ زیاد شده. اکثرا هم سن کم. از کجا تفنگ میارن. عجبااااا

دقیقا اینا هم هردو سن کم بودن یکی ۱۷یکی 19فک کنم تفنگ مال باباهای خنگشون که اوردن گذاشتن دم دست یه بچه عبرت هم که نمیگیرن

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔

[QUOTE=166318895]فعلا که درآوردم دودکشو ببینم واقعا میکشه[/QUOTEخانومی خوبی؟ امیدوارم به عقلت رجوع کرده باشی و فهمیده باشی که حتی فکر کردن به خودکشی خیلی اشتباهه

شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟! من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم...🙂🙂
فعلا که درآوردم دودکشو ببینم واقعا میکشه

عزیزم مگه چه مشکلی داری؟همه مشکلات قابل حلن.

حواسم نبود، روم به سوی تو نیست دلم پیش دنیای تو گیر بود نفهمیدم این، رنگ و بوی تو نیست بهم بال دادی که پر وا کنم من اما هراسیدم از پر زدن چقدر مهربون آسموناتو واسه حس پرواز دادی به من تو اینقدر ماهی، که برعکس من همیشه برام وقت داری میخای اگه یک قدم سمت تو آومدم تمام مسیرو به سمتم بیای من اما، همون یک قدم سختمه زمین می خورم، باورم می شکنه تو بخشنده ای، بچگیمو ببخش بزرگیت تنها امید منه یه سر بزن ...ضرر نمیکنی ..  http://dadashreza.com
فعلا که درآوردم دودکشو ببینم واقعا میکشه

درسته درک میکنم الان فشار روحی زیادی بهت وارده ولی حیف نیست مرگ راه حلش نیست عزیز دلم .الان شرایط برات سخت شده عرصه بهت تنگ شده ولی قول میدم بهت دست میشه همه چی اینطور نمیمونه ...فقط تو شرایط سخت از دست این فکرها بخدا پناه ببر که پناه دهنده ی خوبیه...الان خدا منتطرته که صداش کنی

2740
درسته درک میکنم الان فشار روحی زیادی بهت وارده ولی حیف نیست مرگ راه حلش نیست عزیز دلم .الان شرایط بر ...

سلام ممنونم

اتفاقا دودکش رو درآوردم بخاری رو زیاد کردم 

کرونا هم دارم ولی تا ساعت ۵ هیچیم نشد پنج چرتم گرفت داشتم از هوش میرفتم فک کنم یدفعه پریدم پنجره وا کردم بخاری رو خاموش 

باور کن بخاطر آیت الکرسی شماها بوده

ممنونم

دعا کنید زندگیم بهتر شه

وقتی خودکشی کنی میمیری و تموم میشه زندگیت.هر کسی هم میره دنبال زندگی خودش هر چقدرم ناراحت باشن کاری ...

سلام واسم دعا کم لطفا

اتفاقا دودکش رو درآوردم بخاری رو زیاد کردم 

کرونا هم دارم ولی تا ساعت ۵ هیچیم نشد پنج چرتم گرفت داشتم از هوش میرفتم فک کنم یدفعه پریدم پنجره وا کردم بخاری رو خاموش 

الان با اینکه چن ساعت گذشته قفسه سینه ام میسوزه

ممنونم

دعا کنید زندگیم بهتر شه

سلام واسم دعا کم لطفا اتفاقا دودکش رو درآوردم بخاری رو زیاد کردم  کرونا هم دارم ولی تا ساعت ۵ ...

خدا رو شکر که پشیمون شدی...ان شاالله ازین به بعد همیشه شاد و تندرست باشی گلم..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
خدا رو شکر که پشیمون شدی...ان شاالله ازین به بعد همیشه شاد و تندرست باشی گلم..

ممنون عزیزم والا اثر نکرد 

تا ۵ صبح بخاری رو زیاد دودکشم در آورده بود بعدم که داشتم از حال میرفتم یدفعه پریدم

میشه بیای تایپیک آخرم نظر بدی لطفا

ممنون عزیزم والا اثر نکرد  تا ۵ صبح بخاری رو زیاد دودکشم در آورده بود بعدم که داشتم از حال میر ...

عزیزم حتما دعات میکنم ولی بدون هیچ چیزی ارزش اینو نداره هدیه ای که خدا بهت داده رو خودت بهش پس بدی....همه ما دیر یا زود عازم یه سفر ابدی ایم...مشکل ما اینه که زیادی دنیا رو جدی گرفتیم عزیز دلم خدا همیشه هواتو داره تو رو اشرف مخلوقات نامیده توهم ناامیدش نکن جلوی شیطان .باشه گلم؟

2706