2737
2734
عنوان

از آشناهاتون کسی خودکشی کرده؟

13928 بازدید | 195 پست

از آشنا، دوست، اقوام کسی خودکشی کرده تا حالا؟ 

از چه طریقی بوده خودکشی بنده خدا؟

مامان بابا، صدامو می‌شنوید؟!؟ از همیشه بیشتر بهتون نیاز دارم. کاش برمی‌گشتید. 

آشنای همسایمون

دختر ۱۴ ساله باباش به مادرش خیانت میکنه مادرشم جدامیشه پسرشو باخودش میبره اما به زنه میگه دخترمو نمیدم زنه هم میافته دنبال قانون اینم با زن باباش نمیسازه یه مدت میاد خونه ی عموش زنعموشم میگه من پسر مجرد دارم نمیخوام آسیبی بهش برسه بازم میره پیش باباش تو زیر زمین خودشو دار میزنه چون قدش بلند بوده وسقف کوتاه پاهاشم موقع مرگ از زانو خم بوده طفلکی😥

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ار. رگشو زد 

خودم اولین نفر دیدمش 

نجاتش دادیم

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
2738

نمیدونم 

فقط میدونم قرص خورده

بعدا سر خودشون رو کردن عین کبک تو برف گفتن ایست قلبی کرده

حالا کل شهر میدونن

علت ش رو 

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
مادرم خودشو اتیش زده بوده

ای واااااای چرا؟

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     

بله......دختر عمم و پسر عموش بعد از کلی عاشقی ازدواج کردن...بعد از۱۰سال شوهرش خودشو دار زد.....امروز شنیدم دختر عمم ازدواج دوم کرده

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706