2733
2739
عنوان

مامان هایی که به نوزاد تون شیر خشک میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 274 بازدید | 42 پست
عزیزم ببر پزشک ببین چی تجویز میکنه. بچه سیر شه بهتر از اینه که دلت خوش باشه شیر مادر داری میدی

خب شیر خشک کمکی هم در کنارش میدم ولی به نظرم تاثیر نداره

خداجونم مرسی که چراغ خونمو روشن کردی و دو تا فرشته ی مهربون بهم دادی ❤❤❤❤❤
برای خودش گفته عزیزم. شیر خشک خیلی هم عالیه. همه شیرشون عالی نیست بتونن به بچه بدن. لطفا شما هم انقد ...

وای من دل شکستم؟؟؟؟ 

ب خدا منظوری نداشتم.. خدا نکنه دلی بشکنه 

من نصایح دکترا رو گفتم فقط. 

و پیشنهاد دادم.. خب معلوم شد بعضیا حق دارن طفلیا. ان شاء الله خدا کمکشون کنه و بچشون سالم باشه. و شیرشون فراوون بشه. الهی امینننننننننن🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ول کن عزیزم فقط بلدن ادمارو قضاوت کنن دیگ از جون ادم ک خبر ندارن من دختر اولمو یسالو هشت ماه شیر داد ...

بله همین طوره رفته رفته کم میشه

وای من دل شکستم؟؟؟؟  ب خدا منظوری نداشتم.. خدا نکنه دلی بشکنه  من نصایح دکترا رو گفتم فق ...

ممنون گلم

2731
وای من دل شکستم؟؟؟؟  ب خدا منظوری نداشتم.. خدا نکنه دلی بشکنه  من نصایح دکترا رو گفتم فق ...

هر بچه ای خودش پزشک متخصص داره‌ . ممنون از لطفتون دختر منم از بدو تولد شیر خشک خورد. میدونی چرا؟ چون مادرم توی کما بود بعدشم فوت کرد. این و به همه میگم هروقت دیدین یکی شیرخشک میده بچش ساکت از کنارش فقط رد شید. ممنون

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
عزیزم ببر پزشک ببین چی تجویز میکنه. بچه سیر شه بهتر از اینه که دلت خوش باشه شیر مادر داری میدی

بابا دکتر میبری فقط یه مشت اراجیف تحویل ادم میون و دل خوش میکنن میخوام یه شیر خوب بدم به بچه م

بابا دکتر میبری فقط یه مشت اراجیف تحویل ادم میون و دل خوش میکنن میخوام یه شیر خوب بدم به بچه م

سوپرامیل رو امتحان کن. خیلی عالیه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺
2740
هر بچه ای خودش پزشک متخصص داره‌ . ممنون از لطفتون دختر منم از بدو تولد شیر خشک خورد. میدونی چرا؟ چون ...

اخی عزیزم به خاطر مادر تون خیلی ناراحت شدم روحش شاد

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم